Reklama [góra]Szyła w Szwajcarii i Kanadzie, teraz Pani Hanna otwiera Pracownię Krawiecką w Chojnie [foto]


Hanna Gałuszka szyje od ponad 25 lat. Z jej pasji zrodził się pomysł na biznes i choć mieszkanka Chojny już kiedyś prowadziła własną pracownię w swoim rodzinnym mieście, na kilka lat wyjechała szyć między innymi w Kanadzie i Szwajcarii. 


– Uwielbiam szyć, kocham swoją pracę. Lubię wyzwania, dlatego z wielką radością siadam do tych typowych i nietypowych pomysłów, z którymi przychodzą klienci.

Podczas rozmowy z Panią Hanną nasze duże zainteresowanie wzbudziły maszyny, które znajdują się w pracowni – okazało się, że potrafią nawet... mówić

Pani Hanna przez kilka lat prowadziła własną pracownię w budynku, gdzie obecnie znajduje się Bank Spółdzielczy przy targowisku. Miała tam wielu klientów, ale obiekt został sprzedany. Pomimo zamknięcia zakładu wciąż zajmowała się tym, co tak bardzo lubiła. W Kanadzie szyła dla ekskluzywnego atelier, z kolei w Szwajcarii zajmowała się tworzeniem kostiumów teatralnych i karnawałowych. 

Jak mówi stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – właśnie dlatego Pani Hanna postanowiła na stałe wrócić do swojej rodzinnej Chojny i tutaj ponownie otworzyć Pracownię Krawiecką, która mieści się przy Skwerze Jagiellońskim (obok Bramy Barnkowskiej) w samym centrum miasta. 


Oprócz standardowych usług krawieckich funkcjonuje tu również sklep z pasmanterią. Jego właścicielka tworzy również indywidualne projekty. 


Pracownia Krawiecka Hanny Gałuszki znajduje się na ulicy Skwer Jagielloński 5 w Chojnie, otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00. Klienci mogą również skontaktować się telefonicznie pod nrem 533 03 13 44. 

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.