Reklama [góra]

Morynianka Anna Grejman na ustach całej Polski


W ostatnich dniach cały kraj żyje wielkim sukcesem polskich siatkarzy, którzy obronili tytuł Mistrza Świata.W finałowym spotkaniu Polska pokonała Brazylię 3:0, a Bartek Kurek, prywatnie partner Anny Grejman, został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Kurek otrzymał również od prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. Po tych wszystkich wydarzeniach Internet oszalał na punkcie podchodzącej z Chojny 25-letniej Anny Grejman. Wielu użytkowników i portali zadaje sobie pytanie, kim jest ukochana Kurka.

O Ani napisały największe ogólnopolskie serwisy, między innymi Onet i Fakt, a także strony plotkarskie, takie jak Plotek czy Pudelek.

Dziennikarze są zachwyceni mieszkanką naszego regionu. Podkreślają, że Anna zawróciła w głowie mistrzowskiemu zawodnikowi ponad 2 lata temu. – Związek pary wydaje się być trwale scementowany, a jednym z dowodów na to mają być wspólne zdjęcia, które często trafiają do internetu – czytamy na łamach Faktu.

Natomiast Viva opowiada o wielkiej miłości między siatkarzami oraz o wpisie Anny, który pojawił się na Instagramie. – Dumna! Bartozy! Najlepszy na świecie! Udowodniłeś wszystkim!!! I zasłużyłeś jak nikt! Od dzisiaj myję gary do końca życia, Mistrzu! Brawo drużyna, jesteście Turbokozakami – napisała siatkarka tuż po tym, jak Polacy rozgromili Brazylię w meczu finałowym. Dla Bartosza Kurka jest nieocenionym wsparciem i jego największą fanką.

Kibice na forach internetowych często używają stwierdzeń, że Grejman wygląda jak „księżniczka z bajki”.


Sama zainteresowana na popularnym czacie wrzuciła do sieci dwie fotki, a Bartek opublikował piękny, wymowny wpis.


Anna to obecnie zawodniczka w drużynie KPS Chemik Police. Była reprezentantka Polski juniorek. Bartosz od nowego sezonu w Plus Lidze będzie występował w barwach Stoczni Szczecin.

Zobacz nasz archiwalny artykuł na temat sportowej pary: Siatkarski mistrz spacerował ulicami Chojny.

Źródło: Onet/Fakt/Pudelek/Plotek/Viva/Instagram

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.