Reklama [góra]

Kinowe hity w Moryniu [video]


W środę 14 listopada w sali Geoparku w Moryniu odbędą się projekcje filmów. Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli obejrzeć między innymi 7 uczuć czy Kopciuszek. Historia Prawdziwa

Przedstawiamy godzinowy plan oraz ceny biletów i opisy produkcji:
  • 14:15 Kopciuszek. Historia Prawdziwa  bajka animowana
  • 16:45 Planeta Singli 2  komedia romantyczna, od lat: 13.
  • 19:00 Planeta Singli 2  komedia romantyczna, od lat: 13
  • 21:15 7 Uczuć  komediodramat, od lat: 15
Kopciuszek. Historia Prawdziwa 
Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.


Planeta Singli 2 
Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zakochany w dziewczynie milioner.


7 Uczuć
Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu emocji.Bilety w cenie:
  • ulgowy 16,00 zł (dzieci, młodzież, studenci, emeryci i renciści);
  • normalny 18,00 zł;
do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu oraz na stronie Zakrzywienie Czasoprzestrzeni w dziale Bilety.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.