Reklama [góra]

Niesamowita metamorfoza w kilka miesięcy? Kilkunastu mieszkańców regionu już tego doświadczyło [video]


„Jesteś tym, co jesz”  głosi słynne powiedzenie. Odżywianie i aktywność fizyczna stały się dziś stylem życia. To, co dostarczamy do naszego organizmu, ma wpływ na nasze zdrowie, kondycję i samopoczucie. 

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, musimy dostarczyć mu niezbędne składniki odżywcze, które pełnią w nim różne funkcje, między innymi energetyczną, budulcową i regulującą. Prawidłowe odżywianie wpływa korzystnie na profilaktykę wielu chorób oraz na naszą kondycję fizyczną i umysłową.

Przejście na dietę i zdrowe odżywianie nie jest wcale takie proste, teoretycznie wymaga od nas poświęcenia czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków. Jest jednak na to sposób – i tu z pomocą przychodzi catering dietetyczny smAktywni.pl!


Z usług cateringu dietetycznego w całym powiecie gryfińskim i myśliborskim korzysta już setki osób. Przez pięć dni w tygodniu dostarczany jest zestaw pięciu zdrowych i smacznych posiłków na każdy dzień. 

To rozwiązanie wypróbował nasz redakcyjny kolega i wydawca Paweł Sławiński, który w 10 miesięcy schudł 23 kg! Jak sam mówi, bez diety jego metamorfoza byłaby niemożliwa do wykonania. 

Na zdj.: metamorfoza naszego redakcyjnego kolegi Pawła, który w 10 miesięcy schudł ponad 20 kg (fot. archiwum prywatne). 

 Ze „smAktywnymi” pracuję od kilku miesięcy i teraz wiem, że schudnięcie bez diety jest niemożliwe. Aby osiągnąć cel, trzeba zadbać o to, by jeść regularnie i zdrowo. Dzięki diecie nie tylko schudłem, poprawiła się moja wydolność, a nawet rzuciłem palenie papierosów – mówi Paweł. 

U „smAktywnych” mamy do wyboru kilka diet, przy czym w wyborze tej odpowiedniej pomaga dietetyk. Pełną ofertę można znaleźć pod adresem www.smaktywni.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numerem 786 987 880.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.