Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Banie – oficjalne wyniki do Rady Miasta



Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Baniach, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Lipowa, Ogrodowa, Osadnicza, Sienkiewicza.

Tadeusz Kufel (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 66 głosów (28,95%)
Iwona Prybacka (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 65 głosów (28,51%)
Grażyna Senisz (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 37 głosów (16,23%)
Kazimierz Markiewicz (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 35 głosów (15,35%)
Szymon Lesiewicz (KWW Szymona Lesiewicza) – 25 głosów (10,96%)

Okręg nr 2
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Gdańska, Jagiellońska, Krótka, Mostowa, Polna, Różana, Strzelecka, Wincentego Witosa.

Izabella Senda (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 67 głosów (31,02%)
Żaneta Grabarczyk (KWW Szymona Lesiewicza) – 57 głosów (25,93%)
Wojciech Surowiak (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 52 głosy (24,07%)
Wiesława Borna (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 22 głosy (10,19%)
Agata Rembecka (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 19 głosów (8,80%)

Okręg nr 3
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Baniewicka, Ciasna, Dworcowa, Gryfińska, Plac Jagielloński, Plac 100-lecia Niepodległości, Skośna, Sportowa, Szkolna, Targowa, Leśna.

Joanna Osiewalska (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 76 głosów (31,02%)
Leszek Borkowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 60 głosów (24,49%)
Halina Świst (KWW Szymona Lesiewicza) – 58 głosów (23,67%)
Izabella Bzowy (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 29 głosów (11,84%)
Michał Kępa (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 22 głosy (8,98%)

Okręg nr 4
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Grunwaldzka, Kunowska, Myśliborska, Plac 2 Marca, Plac Św. Floriana, Pocztowa, Sosnowa, Żwirki i Wigury.

Rafał Stańko (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 132 głosów (64,71%)
Kazimierz Łukasik (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 36 głosów (17,65%)
Bartosz Duraj (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 24 głosy (11,76%)
Marcin Kuzioła (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 12 głosów (5,88%)

Okręg nr 5
Sołectwo Tywica obejmujące miejscowość Tywica.

Joanna Kamińska (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 52 głosy (55,32%)
Zbigniew Góralski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 20 głosów (21,28%)
Tomasz Rogaczewski (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 12 głosów (12,77%)
Halina Góralska (KWW Szymona Lesiewicza) – 10 głosów (10,64%)

Okręg nr 6
Sołectwo Dłużyna obejmujące miejscowość Dłużyna; Sołectwo Parnica obejmujące miejscowość Parnica; Sołectwo Piaskowo obejmujące miejscowości: Piaskowo i Skotniki.

Anna Biernat (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 41 głosów (40,20%)
Adam Walterowicz (KWW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 24 głosów (23,53%)
Agata Chmielewska (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 20 głosów (19,51%)
Karol Przerada (KWW Szymona Lesiewicza) – 17 głosów (16,67%)

Okręg nr 7
Sołectwo Piaseczno obejmujące miejscowość Piaseczno.

Andrzej Binkowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 70 głosów (42,68%)
Lech Antkowiak (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 59 głosów (35,98%)
Krystyna Pietrzyk (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 29 głosów (17,68%)
Anna Miętka (KWW Szymona Lesiewicza) – 6 głosów (3,66%)
Wiesława Barward (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 0 głosów (0%)

Okręg nr 8
Sołectwo Kunowo obejmujące miejscowość Kunowo.

Maria Dudek (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 62 głosy (56,88%)
Agnieszka Łępicka (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 31 głosów (28,44%)
Ireneusz Rogala (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 16 głosów (14,68%)

Okręg nr 9
Sołectwo Babinek obejmujące miejscowość Babinek.


Izabela Wilk (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 51 głosów (48,57%)
Anna Gnap (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 33 głosy (31,43%)
Jan Kamiński (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 21 głosów (20%)

Okręg nr 10
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 1 do nr 67.

Andrzej Kejs (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 93 głosy (56,71%)
Katarzyna Malik (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 36 głosów (21,95%)
Magdalena Wnuk (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 35 głosów (21,34%)

Okręg nr 11
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 68 do końca miejscowości oraz miejscowości: Otoki i Trzaski.

Anna Siwek (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 83 głosy (61,48%)
Agnieszka Farbaniec (KWW Szymona Lesiewicza) – 22 głosy (16,30%)
Ryszard Pokrywka (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 16 głosów (11,85%)
Ewelina Doryń (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 14 głosów (10,37%)

Okręg nr 12
Sołectwo Rożnowo obejmujące miejscowość Rożnowo; Sołectwo Sosnowo obejmujące miejscowość Sosnowo.

Alicja Burzyńska (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 46 głosów (38,98%)
Agnieszka Ostrycka (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 40 głosów (33,90%)
Remigiusz Pawlak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 20 głosów (16,95%)
Izabela Pyter (KWW Szymona Lesiewicza) – 12 głosów (10,17%)

Okręg nr 13
Sołectwo Baniewice obejmujące miejscowość Baniewice.

Bogdan Dąbrowski (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 45 głosów (31,25%)
Anna Sakowicz (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 38 głosów (26,39%)
Ewa Skocz (KWW Szymona Lesiewicza) – 38 głosów (26,39%)
Danuta Kubiak (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 23 głosy (15,97%)

Okręg nr 14
Sołectwo Swobnica obejmujące miejscowość Swobnica.

Renata Miecznikowska (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 57 głosów (30,16%)
Katarzyna Tworek (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 55 głosów (29,10%)
Jolanta Klimczak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 24 głosy (12,70%)
Kazimierz Pytel (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 17 głosów (8,99%)

Okręg nr 15
Sołectwo Dłusko Gryfińskie obejmujące miejscowość Dłusko Gryfińskie; Sołectwo Górnowo obejmujące miejscowość Górnowo.

Robert Miecznikowski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 49 głosów (42,98%)
Aleksandra Radzimirska-Terembuła (KWW Szymona Lesiewicza) – 32 głosy (28,07%)
Katarzyna Nogal (KWW Inicjatywa Samorządowa) – 21 głosów (18,42%)
Tomasz Polak (KWW Małgorzaty Wojtyły) – 12 głosów (10,53%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.