Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Cedynia – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Większość radnych w Radzie Miejskiej w Cedyni będzie miało ugrupowanie byłej burmistrz Gabrieli Kotowicz  Nasza Cedynia Nasz Dom. Nowo wybrany burmistrz Adam Zarzycki będzie musiał porozumieć się z nową radą. 

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Skorupki, Tadeusza Kościuszki, Plac Wolności.

Andrzej Szperka (KWW Wspólnie dla Gminy) – 81 głosów (50,63%)
Witold Prucnal (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 79 głosów (49,38%)

Okręg nr 2
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Czcibora, Pułaskiego.

Anna Krupińska (KWW Wspólnie dla Gminy) – 80 głosów (52,63%)
Janina Surówka (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 72 głosy (47,37%)

Okręg nr 3
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Pocztowa, Staromiejska, Mieszka I, Zygmuntowska, część ulicy Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 9, część ulicy Kolonia budynek nr 29.

Lech Kopiecki (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 83 głosy (50,30%)
Czesław Karkowski (KWW Wspólnie dla Gminy) – 82 głosy (49,70%)

Okręg nr 4
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Marii Konopnickiej nr 11, blok nr 15 A, B, C, blok nr 17 A, B, C, część ulicy Kolonia blok nr 4 A, B, C.

Krzysztof Nowak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 71 głosów (62,28%)
Zenon Blachnierek (KWW Wspólnie dla Gminy) – 43 głosy (37,72%)

Okręg nr 5
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Kolonia blok nr 23 A, B, C, D, E, blok nr 27 A, B, C, D, E.

Danuta Paluch (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 97 głosów (67,83%)
Izabela Sztorc (KWW Wspólnie dla Gminy) – 46 głosów (32,17%)

Okręg nr 6
Część miasta Cedynia obejmująca ulice: część ulicy Kolonia od nr 1 do nr 17 (Stara Kolonia), blok nr 21 A, B, część ulicy Marii Konopnickiej nr 10, 12, Willowa.

Mirosław Ludwiczak (KWW Wspólnie dla Gminy) – 58 głosów (52,25%)
Andrzej Mazur (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 53 głosy (47,75%)

Okręg nr 7
Sołectwo Lubiechów Dolny.

Bogusław Rajnert (KWW Wspólnie dla Gminy) – 77 głosów (81,91%)
Marta Wójcik (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 17 głosów (18,09%)

Okręg nr 8
Sołectwo Bielinek oraz część sołectwa Piasek (część miejscowości Piasek od nr 75 do nr 96/2).

Piotr Głowniak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 126 głosów (72%)
Anna Krajewska-Pędzik (KWW Wspólnie dla Gminy) – 49 głosów (28%)

Okręg nr 9 
Sołectwo Piasek: część miejscowości Piasek od nr 1 do nr 74 i od nr 97 do końca miejscowości oraz miejscowości; Barcie, Piasecznik, Trzypole.

Czesława Borgul (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 126 głosów (72%)
Jerzy Zacharewicz (KWW Wspólnie dla Gminy) – 49 głosów (28%)

Okręg nr 10
Sołectwo Lubiechów Górny.

Marek Drela (KWW Wspólnie dla Gminy) – 59 głosów (51,30%)
Marcin Paluch (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 56 głosów (48,70%)

Okręg nr 11
Sołectwo Czachów, sołectwo Łukowice.

Monika Rogowska (KWW Wspólnie dla Gminy) – 93 głosy (83,04%)
Katarzyna Gers (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 19 głosów (16,96%)

Okręg nr 12
Sołectwo Orzechów, sołectwo Żelichów.

Stanisław Martyka (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 80 głosów (54,79%)
Natalia Zagórska (KWW Wspólnie dla Gminy) – 66 głosów (45,21%)

Okręg nr 13
Sołectwo Golice, sołectwo Radostów.

Józef Maćkowiak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 62 głosy (50,41%)
Rafał Kiniorski (KWW Wspólnie dla Gminy) – 61 głosów (49,59%)

Okręg nr 14
Sołectwo Osinów Dolny, Sołectwo Stary Kostrzynek.

Zdzisław Tondel (KWW Wspólnie dla Gminy) – 82 głosy (53,59%)
Jolanta Zielińska (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 71 głosów (46,41%)

Okręg nr 15
Sołectwo Stara Rudnica, sołectwo Siekierki.

Stanisław Olechnowicz (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom) – 108 głosów (68,35%)
Agnieszka Nowacka (KWW  Wspólnie dla Gminy) – 50 głosów (31,65%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.