Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Gryfino – oficjalne wyniki do Rady Miasta



Mieczysław Sawaryn zdobył ponad 6500 tysiąca głosów i wygrał wybory na burmistrza Gryfina w pierwszej turze. Obecny burmistrz zdobył około 51% głosów. W radzie, aby rządzić, będzie musiał stworzyć koalicję. 

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Bałtycką, Brzozową, Bolesława Chrobrego, Czechosłowacką, Energetyków, Flisaczą, Garbarską, Generała Andersa, Grunwaldzką, Kościelną, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Krzywoustego, Łączną, Władysława Łokietka, Łużycką, 1 Maja, Mieszka I, Nadodrzańską, Niepodległości, Parkową, Piastów, Pionierów, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Słowiańską, Sportową, Sprzymierzonych, Szczecińską, Targową, Topolową, Wierzbową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych.


Lista nr 4  KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA 
KOALICJA OBYWATELSKA

Rafał Guga  670 głosów (16,35%)
Jolanta Witowska  359 głosów (8,76%)
Bogdan Warda  125 głosów (3,05%)
Barbara Szulc – 79 głosów (1,93%)
Marek Sanecki  169 głosów (4,12%)
Alicja Przepiórka  64 głosy (1,56%)
Robert Rzechółka  25 głosów (0,61%)
Robert Rawdanowicz  41 głosów (1,00%)
Urszula Kwietniewska-Łacny  132 głosy (3,22%)


Lista nr 10  KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Piotr Romanicz  615 głosów (15,01%)
Wanda Hołub  106 głosów (2,59%)
Andrzej Adamek  57 głosów (1,39%)
Wiliam Boś  26 głosów (0,63%)
Lilianna Adamski  7 głosów (0,17%)
Krystian Szyszka  12 głosów (0,29%)
Halina Szczepańska  62 głosów (1,51%)
Anna Sobczak  30 głosów (0,73%)
Tadeusz Szot  55 głosów (1,34%)


Lista nr 12  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

Leszek Jackiewicz  44 głosy (1,07%)
Józef Lewandowski  55 głosów (1,34%)
Anna Lisiecka  8 głosów (0,20%)
Henryk Janaszkiewicz  17 głosów (0,41%)
Stanisława Wieczorek  10 głosów (0,24%)
Krzysztof Rybicki – 10 głosów (0,24%)
Józefa Różak  0 głosów (0,00%)
Mirosław Koperski  2 głosów (0,05%)
Wioletta Adamczyk  22 głosy (0,54%)


Lista nr 13  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

Mieczysław Sawaryn  473 głosy (11,55%)
Roland Adamiak  152 głosy (3,71%)
Zbigniew Kozakiewicz  187 głosów (4,56%)
Janusz Skrzypiński  90 głosów (2,20%)
Ewa De La Torre  91 głosów (2,22%)
Zofia Rudyńska  33 głosy (0,81%)
Edyta Kasprzyk  71 głosów (1,73%)
Monika Waniewska  50 głosów (1,22%)
Krzysztof Hładki  148 głosów (3,61%)


Okręg nr 2
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej nr parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Adama Asnyka, Fabryczną, Aleksandra Fredry, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Kolejową, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego, Krótką, Kujawską, Kwiatową, Lechicką, Letnią, Bolesława Limanowskiego, 11 Listopada, 9 Maja, Mazowiecką, Mazurską, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Opolską, Orląt Lwowskich, Elizy Orzeszkowej, Podlaską, Pogodną, Pomorską, Bolesława Prusa, Przytulną, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rybacką, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Śląską, Wiosenną, Wodną, Wojska Polskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zielną, Stefana Żeromskiego.


Lista nr 4  KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA 
KOALICJA OBYWATELSKA


Andrzej Urbański  778 głosów (17,22%)
Magdalena Pieczyńska  257 głosów (5,69%)
Maciej Puzik  188 głosów (4,16%)

Anna Pęciak  42 głosy (0,93%)
Zdzisław Szczepkowski  106 głosów (2,35%)
Ałła Zajączkowska  31 głosów (0,69%)
Dariusz Ulanowski  85 głosów (1,88%)
Małgorzata Król  90 głosów (1,99%)
Łukasz Martyniak  120 głosów (2,66%)


Lista nr 10  KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Robert Jonasik  372 głosy (8,23%)
Bogusław Urbański  146 głosów (3,23%)
Jolanta Karaczun  82 głosy (1,82%)
Aleksandra Sujecka  50 głosów (1,11%)
Robert Trochimiak  19 głosów (0,42%)
Piotr Hołub  50 głosów (1,11%)
Robert Adameczek  30 głosów (0,66%)
Sara Boś  41 głosów (0,91%)
Lilia Kuźniewska  73 głosy (1,62%)


Lista nr 12  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

Jacek Kawka  242 głosy (5,36%)
Wiesława Langowska  29 głosów (0,64%)
Anna Kowalska  9 głosów (0,20%)
Józef Gralewicz  12 głosów (0,27%)
Łukasz Krawczyk  6 głosów (0,13%)
Roman Bara  35 głosów (0,77%)
Marianna Bzdęga  18 głosów (0,40%)
Eugeniusz Marczak  6 głosów (0,13%)
Anna Koperska  13 głosów (0,29%)


Lista nr 13  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

Marcin Para  301 głosów (6,66%)
Piotr Zwoliński  316 głosów (6,99%)
Łukasz Kamiński  208 głosów (4,60%)
Marcin Pazik  383 głosy (8,48%)
Edyta Molasy-Malinowska  153 głosów (3,39%)
Justyna Kadłubek  43 głosy (0,95%)
Wioletta Gruber  40 głosów (0,89%)
Roksana Grabowska  25 głosów (0,55%)
Mateusz Kostka  120 głosów (2,66%)


Okręg nr 3
Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo, Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym, Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica, Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie, Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin, Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno, Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch, Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik, Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka, Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie, Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo, Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek, Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo, Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo, Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl, Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz, Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko, Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko, Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń, Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek, Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze, Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce, Żabnica, Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie, Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki.


Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA 
KOALICJA OBYWATELSKA

Jerzy Piasecki  267 głosów (7,03%)
Małgorzata Wisińska  246 głosów (6,48%)
Roman Krzak  139 głosów (3,66%)
Barbara Krawecka  30 głosów (0,79%)
Tomasz Łukaszewicz  92 głosy (2,42%)
Katarzyna Gęślowska  27 głosów (0,71%)
Robert Końca  49 głosów (1,29%)
Sebastian Miesiąc  72 głosy (1,90%)
Agnieszka Walsh  81 głosów (2,13%)


Lista nr 10  KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Władysław Sobaczak  232 głosy (6,11%)
Leszek Łozowiecki  127 głosów (3,34%)
Lidia Misiewicz  35 głosów (0,92%)
Roman Polański  170 głosów (4,48%)
Daniel Kardasz  75 głosów (1,97%)
Katarzyna Jonasik  24 głosy (0,63%)
Anna Polak – 46 głosów (1,21%)
Stanisław Brambor  93 głosy (2,45%)
Jolanta Wiza  14 głosów (0,37%)


Lista nr 12  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

Jarosław Kardasz  113 głosów (2,98%)
Stanisław Różański  108 głosów (2,84%)
Halina Stelmach  14 głosów (0,37%)
Paweł Jóźwiak  42 głosy (1,11%)
Marlena Parzych  19 głosów (0,50%)
Dariusz Chyski  25 głosów (0,66%)
Krystyna Jackiewicz – 8 głosów (0,21%)
Hubert Adamczyk  17 głosów (0,45%)
Justyna Kawka  35 głosów (0,92%)


Lista nr 13  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

Elżbieta Kasprzyk  350 głosów (9,22%)
Tomasz Namieciński  235 głosów (6,19%)
Zenon Trzepacz  323 głosy (8,50%)
Małgorzata Rubczak – 200 głosów (5,27%)
Leszek Jeremczuk  156 głosów (4,11%)
Tomasz Lisowski  32 głosy (0,84%)
Monika Kwok  54 głosy (1,42%)
Ewa Kawka  55 głosów (1,45%)
Zdzisław Kmieciak  193 głosy (5,08%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.