Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Moryń – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Moryniu, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Akacjowa, Dojazdowa, Dworcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Pszczelarska, Wąska, Wierzbowa, Wodna.


Barbara Sołoducha (KWW Józefa Piątka) – 74 głosy (45,96%)
Marek Szynklewski (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 51 głosów (31,68%)
Wiesław Sawicki (KWW Zjednoczona Gmina) – 36 głosów (22,36%)

Okręg nr 2
Część miasta Moryń obejmująca ulice: część ulicy Brzozowej-budynki o nr 2, 4, 6, 8, północna część ulicy Odrzańskiej do rozwidlenia, Świerkowa.

Wiesława Alenkowicz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 58 głosów (44,96%)
Rafał Biedrawa (KWW Zjednoczona Gmina) – 38 głosów (29,46%)
Romuald Wierzbicki (KWW Józefa Piątka) – 33 głosy (25,58%)

Okręg nr 3
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Leśna, Lipowa, Owocowa, Parkowa, pozostała część ulicy Odrzańskiej, Rybacka, Sadowa, Wiśniowa, Żeglarska, osada Moryń Dwór.

Katarzyna Potapińska (KWW Józefa Piątka) – 109 głosów (63,01%)
Maciej Ostrowski (KWW Zjednoczona Gmina) – 38 głosów (21,97%)
Grzegorz Łyczakowski (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 26 głosów (15,03%)

Okręg nr 4
Część miasta Moryń obejmująca ulice: część ulicy Brzozowej  budynki o nr 1, 3, 5, Chopina, Plac Wolności, Szeroka, Szkolna, Żeromskiego.

Anatol Markowski (KWW Józefa Piątka) – 63 głosy (47,37%)
Czesław Trubicki (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 38 głosów (28,57%)
Paweł Kaczmarek (KWW Zjednoczona Gmina) – 32 głosy (24,06%)

Okręg nr 5
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Kościuszki, Rynkowa.

Krzysztof Konecki (KWW Józefa Piątka) – 56 głosów (59,57%)
Wojciech Wołodźko (KWW Zjednoczona Gmina) – 28 głosów (29,79%)
Joanna Podsiadły (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 10 głosów (10,64%)

Okręg nr 6
Sołectwa: Dolsko, Gądno, Mirowo.

Iwona Hirt (KWW "Razem Lepiej") – 62 głosy (42,47%)
Ewelina Śmiśniewicz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 58 głosów (39,73%)
Paweł Jóźwik (KWW Zjednoczona Gmina) – 26 głosów (17,81%)

Okręg nr 7
Sołectwo Klępicz.

Magdalena Fedorowicz (KWW Józefa Piątka) – 43 głosy (42,16%)
Bogumił Ślipek (KWW Zjednoczona Gmina) – 39 głosów (38,24%)
Anna Jałowicka (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 20 głosów (19,61%)

Okręg nr 8
Sołectwo Nowe Objezierze, osada Skotnica.

Józef Wszołek (KWW Nasza Wiejska Wspólnota) – 56 głosów (52,83%)
Lidia Klonowska (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 26 głosów (24,53%)
Katarzyna Więcławska (KWW Zjednoczona Gmina) – 24 głosy (22,64%)

Okręg nr 9
Sołectwo Stare Objezierze.

Mariusz Maciejewski (KWW Józefa Piątka) – 53 głosy (58,89%)
Stanisław Świątek (KWW Zjednoczona Gmina) – 33 głosy (36,67%)
Justyna Koziniec (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 4 głosy (4,44%)

Okręg nr 10
Sołectwo Przyjezierze.

Danuta Piątkowska (KWW Józefa Piątka) – 50 głosów (45,45%)
Irena Sikora (KWW Zjednoczona Gmina) – 23 głosy (20,91%)
Urszula Dumicz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 22 głosy (20%)
Władysław Kornalewicz (KWW Przyjezierze) – 15 głosów (13,64%)

Okręg nr 11
Część sołectwa Bielin obejmująca część miejscowości Bielin: budynki nr 8, 9, 10, 31, 32, 34, 35, 37.

Anna Sobczyńska (KWW Józefa Piątka) – 67 głosów (80,72%)
Jacek Birger (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 16 głosów (19,28%)

Okręg nr 12
Część sołectwa Bielin obejmująca część miejscowości Bielin: pozostałe budynki, osada Macierz.

Piotr Sobczyński (KWW Józefa Piątka) – 61 głosów (70,93%)
Bogumiła Dorawa (KWW Zjednoczona Gmina) – 17 głosów (19,77%)
Karolina Dudek-Śmiśniewicz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 8 głosów (9,30%)

Okręg nr 13
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulice: Moryńska, Osiedle Przyszłość, osady: Mierno, Młynary, Niwka, Wisław, Witniczka.

Renata Barylska (KWW Józefa Piątka) – 47 głosów (38,52%)
Franciszek Rutka (KWW Zjednoczona Gmina) – 43 głosy (35,25%)
Grzegorz Kornalewicz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 32 głosy (26,23%)

Okręg nr 14
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulice: Kościuszki, Osiedle Parkowe.

Paweł Bielawski (KWW Józefa Piątka) – 56 głosów (51,85%)
Szczepan Pawlicki (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 28 głosów (25,93%)
Agata Szwechłowicz-Dominiak (KWW Zjednoczona Gmina) – 24 głosy (22,22%)

Okręg nr 15
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulica Chojeńska.

Artur Dybizbański (KWW Józefa Piątka) – 62 głosy (57,41%)
Ewelina Bednarz (KWW Niezależni Gmina Moryń) – 30 głosów (27,78%)
Łukasz Stokłosa (KWW Zjednoczona Gmina) – 16 głosów (14,81%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.