Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Stare Czarnowo – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Starym Czarnowie, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Sołectwo Binowo.

Piotr Paczkowski (KWW Marzena Grzywińska) – 77 głosów (50,99%) 
Kazimierz Mendak (KWW Arkadiusz Łysik) – 74 głosy (49,01%) 

Okręg nr 2
Sołectwo Kołowo obejmujące miejscowości: Kołowo, Kołówko i Mazurkowo, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Sosnówko.

Kazimierz Bejnarowicz (KWW Marzena Grzywińska) – bez głosowania

Okręg nr 3
Część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Dobropole Gryfińskie.

Renata Marczewska (KWW Arkadiusz Łysik) – 49 głosów (50,52%) 
Zofia Mielnicka (KWW Marzena Grzywińska) – 48 głosów (49,48%) 

Okręg nr 4
Sołectwo Glinna obejmujące miejscowości: Glinna, Gliniec.

Marcin Drwal (KWW Marzena Grzywińska) – bez głosowania

Okręg nr 5
Sołectwo Kartno.

Mieczysław Dudziński (KWW Marzena Grzywińska) – 64 głosy (65,31%) 
Paulina Skrzypa (KWW Arkadiusz Łysik) – 34 głosy (34,69%) 

Okręg nr 6
Sołectwo Żelisławiec.

Dariusz Ruszczycki (KWW Marzena Grzywińska) – 89 głosów (55,28%) 
Joanna Rusinek (KWW Arkadiusz Łysik) – 72 głosy (44,72%) 

Okręg nr 7
Część sołectwa Stare Czarnowo obejmująca ulice: Szczecińską i Dębińską.

Damian Rabenda (KWW Marzena Grzywińska) – 99 głosów (66,89%) 
Jarosław Piskorz (KWW Jarosław Piskorz) – 49 głosów (33,11%) 

Okręg nr 8
Część sołectwa Stare Czarnowo obejmująca ulice: Cichą, Gryfińską, Ogrodową, Plac Kolejowy, Polną, Słoneczną, Szkolną i Św. Floriana.

Bożena Froncala (KWW Marzena Grzywińska) – 108 głosów (57,14%) 
Waldemar Bińkowski (KWW Arkadiusz Łysik) – 81 głosów (42,86%) 

Okręg nr 9
Sołectwo Dębina, sołectwo Komorówko.

Tadeusz Bas (KWW Arkadiusz Łysik) – 66 głosów (56,90%)
Jan Nawrocki (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) – 40 głosów (34,48%) 
Jarosław Polak (KWW Marzena Grzywińska) – 10 głosów (8,62%) 

Okręg nr 10
Sołectwo Żelewo.

Krzysztof Popek (KWW Arkadiusz Łysik) – 69 głosów (57,98%) 
Halina Hoduń (KWW Marzena Grzywińska) – 50 głosów (42,02%) 

Okręg nr 11
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Cystersów od nr 1A/1 do nr 4C/7.

Leokadia Moździerzewska (KWW Arkadiusz Łysik) – 61 głosów (53,04%) 
Bartosz Forysiak (KWW Marzena Grzywińska) – 54 głosy (46,96%) 

Okręg nr 12
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Cystersów od nr 5A/1 do nr 8C/7.

Artur Florczak (KWW Marzena Grzywińska) – 71 głosów (55,47%) 
Danuta Smykla (KWW Arkadiusz Łysik) – 57 głosów (44,53%) 

Okręg nr 13
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Szarych Mnichów od nr 1A/1 do nr 4D/11.

Władysław Kałucki (KWW Marzena Grzywińska) – 92 głosy (74,80%) 
Jacek Chudak (KWW Arkadiusz Łysik) – 31 głosów (25,20%) 

Okręg nr 14
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Szarych Mnichów od nr 5A/1 do nr 6D/11.

Alina Przybysz (KWW Marzena Grzywińska) – 61 głosów (53,51%) 
Dagmara Sromek (KWW Arkadiusz Łysik) – 53 głosy (46,49%)

Okręg nr 15
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ulice: Bogusława, Fermową i Warcisława, sołectwo Nieznań.

Zenon Róg (KWW Marzena Grzywińska) – 62 głosy (63,92%)
Łukasz Szajewski (KWW Arkadiusz Łysik) – 35 głosów (36,08%) 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.