Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Trzcińsko-Zdrój – oficjalne wyniki do Rady Miasta



Większość w Radzie Miejskiej w Trzcińsku Zdroju będzie miał nowo wybrany burmistrz Bartłomiej Wróbel. 

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Dworcowa, Polna

Zbigniew Gołaś (Wspólna Gmina) – 71 głosy (40,80%)
Marta Hybiak (Razem Ku Lepszemu) – 53 głosy (30,46%)
Magdalena Hybiak (KWW Marii Woźniak) – 50 głosów (28,74%)

Okręg nr 2
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Ceglana, Ogrodowa, Chojnicka

Grzegorz Wasiutyński (Wspólna Gmina) – 76 głosów (46,91%)
Magdalena Kopczyńska-Pacyk (Razem Ku Lepszemu) – 47 głosów (29,07%)
Krystyna Wiśniewska (KWW Marii Woźniak) – 39 głosów (24,07%)

Okręg nr 3
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Cmentarna, Jeziorna, Kasztanowa, Mickiewicza, Młyńska, Okólna, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Uzdrowiskowa, Wiosenna, Nad Rurzycą

Renata Deka (Wspólna Gmina) – 77 głosów (41,62%)
Janusz Pieróg (KWW Marii Woźniak) – 70 głosów (37,84%)
Kazimierz Stanisławski (Razem Ku Lepszemu) – 38 głosów (20,54%)

Okręg nr 4
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Kościelna, Kościuszki, Krótka, Wodna

Dorota Taberska (Wspólna Gmina) – 88 głosów (54,32%)
Antoni Śliwiński (Razem Ku Lepszemu) – 39 głosów (24,07%)
Anna Bielawska (KWW Marii Woźniak) – 35 głosów (21,60%)

Okręg nr 5
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: 2 Lutego, Aleja Róż, Sojuszników

Zdzisław Iwanicki (Wspólna Gmina) – 65 głosów (46,76%)
Anna Iwanów (Razem Ku Lepszemu) – 48 głosów (34,53%)
Izabela Skoniecka (KWW Marii Woźniak) – 26 głosów (18,71%)

Okręg nr 6
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: 9 Maja, Murarska, Rynek

Maria Woźniak (KWW Marii Woźniak) – 53 głosy (42,74%)
Katarzyna Rostowska (Razem Ku Lepszemu) – 39 głosów (31,45%)
Sara Komarnicka (Wspólna Gmina) – 32 głosy (25,81%)

Okręg nr 7
część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Sienkiewicza, Aleja Wolności

Piotr Przytuła (KWW Marii Woźniak) – 103 głosy (46,19%)
Agnieszka Różycka (Wspólna Gmina) – 71 głosów (31,84%)
Tomasz Merkel (Razem Ku Lepszemu) – 49 głosów (21,97%)

Okręg nr 8
Sołectwo Górczyn, obejmujące miejscowości: Górczyn, Antoniewice, Drzesz, Smuga, Sołectwo Rosnowo obejmujące miejscowości: Rosnowo, Rosnówko Sołectwo Klasztorne obejmujące miejscowość Klasztorne

Krzysztof Słonecki (Razem Ku Lepszemu) – 104 głosy (43,15%)
Paweł Kozakiewicz (KWW Marii Woźniak) – 85 głosów (35,27%)
Tomasz Lasko (Wspólna Gmina) – 52 głosy (21,58%)

Okręg nr 9
Sołectwo Piaseczno, obejmujące miejscowości Piaseczno i Babin

Robert Juchlke (Wspólna Gmina) – 116 głosów (63,39%)
Zbigniew Wiśniewski (KWW Marii Woźniak) – 54 głosy (29,51%)
Henryk Rębowiecki (Razem Ku Lepszemu) – 13 głosów (7,10%)

Okręg nr 10
Sołectwo Chełm Górny obejmujące miejscowość Chełm Górny Sołectwo Chełm Dolny obejmujące miejscowość Chełm Dolny Sołectwo Gogolice obejmujące miejscowość Gogolice

Cornelis Vreeswijk (Wspólna Gmina) – 87 głosów (43,94%)
Róża Ryczańczyk (KWW Marii Woźniak) – 77 głosów (38,89%)
Emil Nowicki (Razem Ku Lepszemu) – 34 głosy (17,17%)

Okręg nr 11
Sołectwo Strzeszów obejmujące miejscowość Strzeszów

Agnieszka Kowalska (Wspólna Gmina) – 65 głosów (55,56%)
Rafał Widziak (Razemu Ku Lepszemu) – 52 głosy (44,44%)
Szczepan Widziak (KWW Marii Woźniak) – 0 głosów (0%)

Okręg nr 12
Część Sołectwa Góralice obejmująca miejscowość Góralice od nr 1  39 i miejscowości Cieplikowo, Czyste

Robert Kowalski (Wspólna Gmina) – 81 głosów (62,31%)
Andrzej Saskowski (Razem Ku Lepszemu) – 31 głosów (23,85%)
Monika Łagoda (KWW Marii Woźniak) – 18 głosów (13,85%)

Okręg nr 13
Część Sołectwa Góralice obejmująca miejscowość: Góralice od nr 40 - 117

Tomasz Lewandowski (Wspólna Gmina) – 91 głosów (54,49%)
Wojciech Białko (Razem Ku Lepszemu) – 41 głosów (24,55%)
Ryszard Lejman (KWW Marii Woźniak) – 35 głosów (20,96%)

Okręg nr 14
Część Sołectwa Stołeczna obejmująca miejscowość Stołeczna od nr 1 - 54

Zbigniew Noga (Razem Ku Lepszemu) – 90 głosów (51,72%)
Tomasz Tracz (Wspólna Gmina) – 84 głosy (48,28%)

Okręg nr 15
Część Sołectwa Stołeczna obejmująca miejscowość Stołeczna od nr 55  56C i miejscowość Wesoła Sołectwo Dobropole obejmujące miejscowość Dobropole Sołectwo Tchórzno obejmujące miejscowość Tchórzno

Dariusz Szumiło (Razem Ku Lepszemu) – 80 głosów (64,52%)
Ewa Stankowska (Wspólna Gmina) – 33 głosy (26,61%)
Wiesława Filipiuk (KWW Marii Woźniak) – 11 głosów (8,87%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.