Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Widuchowa – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Widuchowej, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Grunwaldzka od nr 1 do nr 30, Na Skarpie, Podgórną, Spokojną, 3 Maja oraz miejscowości Lubiczyn i Widuchowa-Stacja.

Kamila Grzybowska (KWW Anny Kusy-Kłos)  81 głosów (67,50%)
Jerzy Kuligowski (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  39 głosów (32,50%)

Okręg nr 2
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Grunwaldzką od nr 31 do końca, Mickiewicza, Stromą, Reymonta i Żeromskiego.

Dariusz Filipiak (KWW Anny Kusy-Kłos)  73 głosy (45,34%)
Wacław Gołąb (KWW Wacława Gołąba)  69 głosów (42,86%)

Okręg nr 3
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Bulwary Rybackie, Krakowską, Mostową, Nadodrzańską, Ogrodową i Zieloną.

Janusz Kulka (KWW Anny Kusy-Kłos)  107 głosów (57,22%)
Zofia Kolis (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  80 głosów (42,78%)

Okręg nr 4
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice Krasickiego, Polną, Robotniczą, Sienkiewicza, Szkolną, Tatrzańską, Topolową, Wodną i Żwirową.

Małgorzata Łęczewska (KWW Anny Kusy-Kłos)  106 głosów (58,56%)
Janusz Wełpa (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  75 głosów (41,44%)

Okręg nr 5
Część sołectwa Ognica obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 1 do 15 i od nr 95 do końca oraz sołectwo Rynica.

Jadwiga Hasiuk (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  70 głosów (58,82%)
Łukasz Olszewski (KWW Anny Kusy-Kłos)  49 głosów (41,18%)

Okręg nr 6
Część Sołectwa Ognica obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 16 do 94.

Agnieszka Smętek (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  60 głosów (61,86%)
Wioleta Szturo (KWW Anny Kusy-Kłos)  37 głosów (38,14%)

Okręg nr 7
Część Sołectwa Krzywin obejmująca ulice Królewiecką i Rynicką.

Grzegorz Gunia (KWW Anny Kusy-Kłos)  84 głosów (54,90%)
Magdalena Wójcik (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  69 głosów (45,10%)

Okręg nr 8
Część sołectwa Krzywin obejmująca ulice: Drzewiarzy, Nową, Polną, Słoneczna, Widuchowską oraz miejscowości Krzywinek i Widuchówko.

Agnieszka Szefler (KWW Anny Kusy-Kłos)  68 głosów (58,62%)
Józef Juzyszyn (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  48 głosów (41,38%)

Okręg nr 9
Część Sołectwa Lubicz obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do nr 53.

Małgorzata Paradisz (KWW Anny Kusy-Kłos)  56 głosów (52,83%)
Sebastian Pomyłka (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  50 głosów (47,17%)

Okręg nr 10
Część sołectwa Lubicz obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 54 do końca oraz sołectwo Bolkowice.

Zbigniew Pałka (KWW Anny Kusy-Kłos)  67 głosów (54,92%)
Agnieszka Malik (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  55 głosów (45,08%)

Okręg nr 11
Sołectwo Dębogóra.

Bogusława Siebert (KWW Anny Kusy-Kłos)  72 głosy (52,94%)
Marlena Tatara (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  32 głosy (23,53%)
Bogdan Kosmalski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)  32 głosy (23,53%)

Okręg nr 12
Sołectwa: Czarnówko, Marwice i Pacholęta.

Maria Markowicz (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  100 głosów (55,56%)
Zbigniew Pobereszko (KWW Anny Kusy-Kłos)  80 głosów (44,44%)

Okręg nr 13
Sołectwo Żarczyn.

Anna Zawadzka (KWW Anny Kusy-Kłos)  71 głosów (51,82%)
Kamila Hałaj (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  53 głosy (38,69%)
Jakub Leśniak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)  13 głosów (9,49%)

Okręg nr 14
Część Sołectwa Żelechowo obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 1 do 67.

Łukasz Mańskowski (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  99 głosów (78,57%)
Anna Kurzydlak (KWW Anny Kusy-Kłos)  27 głosów (21,43%)

Okręg nr 15
Część Sołectwa Żelechowo obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 68 do końca, miejscowości Kiełbice i Pąkowo oraz sołectwa Polesiny i Kłodowo.

Jan Rębacz (KWW Anny Kusy-Kłos)  47 głosów (41,96%)
Piotr Matwij (KWW Julitta Małgorzata Nowak)  42 głosy (37,50%)
Jarosław Gardziejewski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)  23 głosy (20,54%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.