Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Mieszkowice – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Mieszkowicach, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1
Cześć miasta Mieszkowice obejmująca ulicę Henryka Sienkiewicza.

Aleksander Kokiel (KWW „Pora na Młodych”) – 108 głosów (60%)
Stanisława Michalska (KWW Razem z Wami – dla Was) – 72 głosy (40%)

Okręg nr 2
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, 11 Listopada, Kamienna, Plac Wolności.

Henryk Domaradzki (KWW Razem z Wami – dla Was) – 97 głosów (65,10%)
Magdalena Kowalska (KWW „Pora na Młodych”) – 30 głosów (20,13%)
Aleksandra Domańska (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 22 głosy (14,77%)

Okręg nr 3
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Fryderyka Chopina, Kościelna, Jana Pawła II, Ogrodowa.

Maria Spirzak (KWW „Pora na Młodych”) – 97 głosów (60,63%)
Małgorzata Drozdowicz (KWW Razem z Wami – dla Was) – 63 głosy (39,38%)

Okręg nr 4
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Graniczna, Juliusza Słowackiego, Łączna, 1 Maja, Rycerska, Zaułek Wileński.

Marzena Wiese (KWW „Pora na Młodych”) – 95 głosów (57,58%)
Helena Chodyniecka (KWW Razem z Wami – dla Was) – 70 głosów (42,42%)

Okręg nr 5
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Chojeńska, Janusza Kusocińskiego, Dębowa, Henryka Pobożnego, Kazimierza Jagiellończyka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Królowej Jadwigi, Leśny Potok, Moryńska, Młynarska, Przemysłowa, Techników, Willowa, Władysława Jagiełły, Zielone Wzgórze, Zygmunta Starego.

Patryk Cywiński (KWW Razem z Wami – dla Was) – 106 głosów (42,57%)
Barbara Michniewicz-Skukowska (KWW „Pora na Młodych”) – 50 głosów (20,08%)
Tadeusz Stasiak (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 47 głosów (18,88%)
Jarosław Łopatko (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 46 głosów (18,47%)

Okręg nr 6
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Czcibora, Dobrawy, Dziadka Mroza, Janusza Korczaka, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Szczerbcowa, Warszawska, Władysława Łokietka.

Bożena Nowak (KWW Razem z Wami – dla Was) – 96 głosów (36,92%)
Adam Cybort (KWW „Pora na Młodych”) – 86 głosów (33,08%)
Adam Linkiewicz (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 78 głosów (30%)

Okręg nr 7
Część miasta Mieszkowice obejmująca ulice: Dworcowa, Działki, Jagiellońska, Lipowa, Odrzańska, Owocowa, Pogodna z wył. numerów 4/1 i 4/2, Polna, Przejazd Kolejowy, Tadeusza Kościuszki.

Mateusz Srokowski (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 84 głosy (40,78%)
Tadeusz Kowalewski (KWW „Pora na Młodych”) – 66 głosów (32,04%)
Józef Łuszczek (KWW Razem z Wami – dla Was) – 56 głosów (27,18%)

Okręg nr 8
Sołectwo Troszyn.

Bożena Dorywalska (KWW Razem z Wami – dla Was) – 118 głosów (49,79%)
Damian Grymuza (KWW „Pora na Młodych”)  65 głosów (27,43%)
Marek Gołdyn (KWW Wspólnie Współpracujmy)  54 głosy (22,78%)

Okręg nr 9
Część Sołectwa Zielin obejmująca: część miejscowości Zielin, ulice: Krótka, Księdza Bolesława Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki, miejscowości: Jamno, Kiwity, Nowiny, Ostępy, Ranowo, Starzyn, Wierzchlasek.

Wiesław Haniszewski (KWW Razem z Wami – dla Was) – 95 głosów (64,63%)
Zenon Kiełbasa (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 52 głosy (35,37%)

Okręg nr 10
Część Sołectwa Zielin obejmująca część miejscowości Zielin, ulice: Kościelna, Wincentego Witosa.

Lech Maksymowicz (KWW Razem z Wami – dla Was) – 82 głosy (49,40%)
Bogdan Teżyk (KWW „Pora na Młodych”) – 75 głosów (45,18%)
Bogumiła Biała (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 9 głosów (5,42%)

Okręg nr 11
Sołectwo Plany, Sołectwo Kamionka.

Maria Skowrońska (KWW Razem z Wami – dla Was) – 62 głosy (58,49%)
Krystyna Mendyk (KWW „Pora na Młodych”) – 29 głosów (27,36%)
Zygmunt Orłowski (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 15 głosów (14,15%)

Okręg nr 12
Sołectwo Goszków, Sołectwo Wierzchlas.

Jan Czapliński (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 76 głosów (51,01%)
Anna Pastuła (KWW Razem z Wami – dla Was) – 59 głosów (39,60%)
Andrzej Pawlisiak (KWW „Pora na Młodych”) – 14 głosów (9,40%)

Okręg nr 13
Sołectwo Stare Łysogórki, Sołectwo Stary Błeszyn.

Zbigniew Kmiecik (KWW Razem z Wami  dla Was) – 116 głosów (68,24%)
Franciszek Kanasiuk (KWW „Pora na Młodych”) – 54 głosy (31,76%)

Okręg nr 14
Sołectwo Czelin.

Grzegorz Kaczmarek (KWW Razem z Wami – dla Was) – 105 głosów (63,64%)
Arkadiusz Janowski (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 60 głosów (36,36%)

Okręg nr 15
Sołectwo Kłosów, Sołectwo Kurzycko, Sołectwo Sitno.

Konstanty Michałowski (KWW Razem z Wami – dla Was) – 123 głosy (69,89%)
Jakub Sztadilów (KWW Wspólnie Współpracujmy) – 53 głosy (30,11%)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.