Reklama [góra]

„Twój radny, Twój sąsiad” – wywiad z Radosławem Karwanem


W tegorocznych wyborach Radosław Karwan będzie ubiegał się o mandat radnego Rady Miejskiej w Chojnie. Kandyduje z okręgu nr 5 z listy nr 15 KWW Inicjatywa Samorządowa. 


Radosław Karwan ma 38 lat i jest dyrektorem w jednym z największych przedsiębiorstw w regionie – firmie Progres. Studiował w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.


Dlaczego startuje Pan w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej w Chojnie?

Chojna to moje miasto rodzinne, to mój dom. Związany z nią jestem od urodzenia. Dorastałem i podjąłem w niej swoją pierwszą pracę, założyłem rodzinę i osiedliłem się z wiarą i nadzieją, że na zawsze. Spełniłem w niej wiele swoich marzeń, zaznałem wiele szczęścia i radości. Wierzę, że nadal tak będzie. Teraz chciałbym się jej odwdzięczyć. Startuję w wyborach na radnego, ponieważ chciałbym, aby zarówno moje dzieci, jak i innych mieszkańców, dorastały i wychowywały się w Chojnie bezpiecznie i szczęśliwie, z realnymi możliwościami i perspektywami na przyszłość dalszego kształcenia się i rozwoju, tak aby nie musiały stąd wyjeżdżać. By były dumne ze swojego miasta, a my z nich, gdy dostaną dobrą pracę i znajdą tu swoje własne miejsce. Wierzę, że jest to możliwe. Wierzę, że gmina może znacząco poszerzyć swoją ofertę, odrodzić się jako atrakcyjne, i bogate w możliwości miejsce dla nas wszystkich. Miejsce z odrestaurowanymi zabytkami, wyremontowanymi i nowymi oświetlonymi drogami oraz chodnikami, gdzie zarówno ludzie jak i przedsiębiorcy będą mieli dobre warunki rozwoju.

A dlaczego startuje Pan z Komitetu Inicjatywa Samorządowa?

Jestem człowiekiem czynu. Mniej polityki a więcej działania, dlatego zdecydowałem się startować z listy komitetu Inicjatywy Samorządowej. Jest to ugrupowanie bezpartyjne, które od wielu lat jest znane z szerokich działań na rzecz mieszkańców gminy i powiatu. Ugrupowanie to udowodniło, że zależy mu na rozwoju naszego regionu. Nasza kandydatka na burmistrza, pani Barbara Rawecka, miała i ma w tym swój znaczący udział. Posiada wszystkie cechy, których ja jako mieszkaniec gminy Chojna oczekuję od przyszłego burmistrza, tj. wiedzę, wieloletnie doświadczenie, umiejętności organizacyjne oraz konsekwencję w działaniu, a oprócz chęci do pracy z ludźmi i na rzecz ludzi doskonałą współpracę z Powiatem i starostą.

A może powie Pan coś więcej o sobie?

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą. Myślę, że jestem typem człowieka o silnym charakterze, z ambicjami i silnym poczuciu dążenia do osiągania celu. Cały czas rozwijam się, podnosząc swoje kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie. Z zawodu jestem elektronikiem, informatykiem oraz ukończyłem studia ekonomiczne na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Moja 18-letnia kariera zawodowa pozwoliła mi zdobyć wszechstronne doświadczenie, począwszy od pracy w budżetówce przez produkcję aż po pełną odpowiedzialność za zarządzanie zasobami ludzkimi, jak i majątkiem przedsiębiorstw. Pracę zawodową rozpocząłem w wieku 20 lat, a od 2009 roku, pracując na stanowiskach menadżerskich, zawsze osiągałem sukcesy. Obserwując od kilku lat potrzebę zmiany na lepsze Naszej Gminy, zdecydowałem się kandydować w tegorocznych wyborach do Rady Gminy.

Materiał sfinansowany przez KWW Inicjatywa Samorządowa

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.