Reklama [góra]Biegaj cały rok w odzieży OuthornDeszcz, wiatr i zmienna temperatura to warunki, które zdecydowanie nie motywują do aktywności outdoorowych. W wygodnych ubraniach sportowych marki Outhorn codzienny jogging w jesienno-zimowej aurze stanie się przyjemniejszy, pomoże wymodelować sylwetkę, zbudować formę na wiosnę, zgubić zbędne kilogramy. Co założyć na trening biegowy?Odzież do biegania – najważniejsze kryteria doboru


Jogging to doskonała aktywność outdoorowa na jesień. Aby zacząć biegać nie trzeba żadnego specjalistycznego sprzętu. Potrzebny jest tylko odpowiedni strój, najlepiej sprawdzonej marki oferującej odzież sportową, jak marka Outhorn. Odzież wykonana z najlepszej jakości materiałów wspieranych przez nowe technologie będzie doskonałym wyborem na wymagające, jesienne warunki pogodowe.


Odzież do biegania powinna być przede wszystkim:

  • odpowiednio dobrana do pogody za oknem - dopasowanie ubrań do panujących warunków atmosferycznych jest ważne. grube ubranie będzie nasiąkać potem, a w konsekwencji może doprowadzić do przeziębienia.
  • przewiewna  odpowiedni system wentylacji pozwoli skutecznie odprowadzić pot i uniknąć wychłodzenia organizmu.
  • dobrze dopasowana do ciała  właściwy rozmiar odzieży zagwarantuje odpowiedni komfort podczas biegania.
  • wygodna - odzież do biegania nie może powodować nieprzyjemnych otarć. Bardzo dobrym wyborem będzie bielizna bezszwowa.

Jak ubrać się do biegania?

Bazę stroju może stanowić koszulka treningowa lub typowa bielizna termoaktywna. Jako kolejna warstwa sprawdzi się bluza treningowa, która zapewni dodatkowe ciepło. Bardzo ważnym elementem garderoby będzie też lekka kurtka. W trakcie biegania jesienią ochroni przed podmuchami wiatru i skutecznie odprowadzi wilgoć. Podczas kompletowania stroju nie można również zapomnieć o nakryciu głowy - to właśnie przez głowę ucieka najwięcej ciepła. Czapka i osłonięcie szyi przed wiatrem i chłodem pomogą zachować zdrowie i siły.


Stylizacje marki Outhorn


Wiele ciekawych propozycji na wygodny i jednocześnie modny strój do biegania można znaleźć na stronie marki Outhorn, której najnowsza kolekcja jest dedykowana aktywnym i lubiącym ruch o każdej porze dnia kobietom oraz mężczyznom. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii DRY SYSTEM w odzieży do biegania marki Outhorn utrzymanie odpowiedniej temperatury i odprowadzenie wilgoci następuje bardzo szybko i sprawnie.

Odzież do biegania marki Outhorn wykonana jest z miękkich i elastycznych materiałów, które zapewniają wygodę oraz pełną swobodę ruchów w trakcie aktywności.

Dodatkowe elementy odblaskowe umieszczone na odzieży pozwalają zachować widoczność nawet po zmroku i dzięki temu zwiększyć swoje bezpieczeństwo w trakcie treningu.


Bieganie przyjemne na co dzień


W chłodne wieczory i poranki znacznie trudniej zmobilizować się do aktywności fizycznej. Gdy jednak przekonasz się do wyjścia, zdziwisz się, jak wiele frajdy możesz mieć z codziennych treningów. Jeśli chcesz utrzymać motywację, poszukaj nowych tras, testuj wytrzymałość, biorąc udział w amatorskich wydarzeniach sportowych. Zachęć do aktywności znajomych. Bieganie to doskonały sposób na spędzenie czasu także z innymi. A dobrze dobrany strój pozwoli Ci ćwiczyć wygodnie i zadbać o swoje zdrowie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.