Reklama [góra]

Filmowe hity na wielkim ekranie w Chojnie [video]Filmowe hity do obejrzenia w Chojnie  wszystko dzięki kinu objazdowemu, które odwiedzi Centrum Kultury już we wtorek 27 listopada.


W sali widowiskowej będzie można oglądać popularne tytuły, wśród których znajdą się „Hotel Transylwania 3”, „Dywizjon 303. Prawdziwa historia” czy „Kler”.

Przedstawiamy szczegółowy repertuar:
  • godz. 10.00 – „Hotel Transylwania 3”
  • godz. 12.00 – „Dywizjon 303. Prawdziwa historia”
  • godz. 14.00 – „Hotel Transylwania 3”
  • godz. 16.00 – „Planeta Singli 2”
  • godz. 18.15 – „Miłość jest wszystkim”
  • godz. 20.45 – „Kler”

„Hotel Transylwania 3”

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in.: Szymona Majewskiego, Joannę Jędrzejczyk i Krystynę Czubównę.


Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku.

Dywizjon 303. Prawdziwa historia

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.


Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób), bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku

Planeta Singli 2

Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zakochany w dziewczynie milioner.


Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

Miłość jest wszystkim

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń.

Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.


Cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)

Kler

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. 

Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie.Zrodło/youtube.com/filmweb.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.