Reklama [góra]Szkoły otrzymały e-booki i elektroniczne czytniki książek [foto] [video]


Amazon w ramach 4. edycji akcji Kindloteka przekazał szkołom i placówkom edukacyjnym z regionu książki oraz czytniki Kindle. 

W 4-tej edycji programu zostało wyłonionych pięć placówek z województwa zachodniopomorskiego, które otrzymają wsparcie firmy. Ceremonia przekazania książek i Kindli miała miejsce w Chojnie w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego oraz w Szkole Podstawowej w Brwicach. 


 Dziękujemy za wytypowanie naszej szkoły do programu wspierającego czytelnictwo Kindloteka, organizowanego przez firmę Amazon. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, współpracy i chęci wsparcia, 100 książek, 500 e-booków, 10 czytników e-book wraz z interaktywnym kącikiem czytelniczym trafiło dziś do naszej szkoły. Dla nas i naszych uczniów to nieoceniona pomoc dydaktyczna, promocja czytelnictwa, to krok w przyszłość  napisała do nas dyrekcja szkoły w Chojnie. 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.