Reklama [góra]W niedzielę II tura wyborów samorządowych


W piątek o północy rozpocznie się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów samorządowych. W niedzielę dogrywka odbędzie się między innymi w gminach Chojna i Banie oraz w czterech gminach powiatu myśliborskiego. 


W Chojnie w drugiej turze wyborów mieszkańcy wybiorą pomiędzy Barbarą Rawecką (2 590 głosów w I turze) a Adamem Fedorowiczem (1 077 głosów). W Baniach wójtem zostanie Arkadiusz Augustyniak (1 109 głosów) lub Małgorzata Wojtyła (470 głosów).

W powiecie myśliborskim do dogrywki dojdzie we wszystkich gminach oprócz Boleszkowic. W Dębnie Grzegorz Kulbicki (3 751) zmierzy się z Pawłem Chrobakiem (1 414 głosów). W Myśliborzu wyborcy wybiorą pomiędzy Piotrem Sobolewskim (3 827 głosów) a Zygmunetm Siarkiewiczem (2 958 głosów). W Nowogródku Pomorskim w dogrywce zobaczymy Tomasza Pietruszkę (622 głosy) i Krzysztofa Mrzygłoda (492 głosy). W Barlinku o fotel burmistrza powalczą Dariusz Zieliński (3 092 głosy) i prezes Spółki Gmin Dolnej Odry Cezary Krzyżanowski (1 845 głosów).

Lokale wyborcze będą otwarte w niedzielę 4 listopada od godziny 7:00 do godziny 21:00. 

W niedzielny wieczór zapraszamy do obserwowania naszego portalu  podobnie jak dwa tygodnie temu przeprowadzimy wieczór wyborczy i jako pierwsi podamy nieoficjalne oraz oficjalne wyniki wyborów. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.