Reklama [góra]Wielka chwila w życiu Anny Grejman. Bartkowi powiedziała „Tak”Wielki dzień w życiu każdej kobiety to zaręczyny. Takiej chwili doczekała się Ania Grejman, zawodniczka klubu Chemik Police, która powiedziała tak swojemu ukochanemu.

Pod koniec roku 2016 w mediach pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia Bartosza Kurka oraz morynianki Anny Grejman, co mogło sugerować, że są razem. Teraz świat mediów obiegła informacja o ich zaręczynach.

Bartosz Kurek jest siatkarzem Stoczni Szczecin. W tym roku na Mistrzostwach Świata we Włoszech i w Bułgarii zdobył wraz z reprezentacją Polski złoty medal. Na tym turnieju został również wybrany Najbardziej Wartościowym Graczem (MVP). 

Szczęśliwa para pochwaliła się zdjęciem na jednym z portali społecznościowych. Tym samym, po prawie dwóch latach związku, Bartosz Kurek i Anna Grejman zostali narzeczeństwem.


Pod postem pojawiły się gratulacje i wiele życzeń od kibiców oraz użytkowników Instagrama. O parze zakochanych pisaliśmy między innymi w artykule: Siatkarski mistrz spacerował ulicami Chojny

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.