Reklama [góra]Kolejne sukcesy chojeńskiej VictoriiW ubiegłą sobotę 2 grudnia UKS-T Victoria rozegrała kolejne mecze w IV lidze tenisa stołowego. W pierwszym przedpołudniowym pojedynku Victoria zmierzyła się z wiceliderem rozgrywek drużyną II ZTTS Złocieniec. 


Pomimo ambitnej postawy i wielu zaciętych pojedynków zespół gospodarzy musiał uznać wyższość drużyny gości, przegrywając 2:8. Victoria wystąpiła w składzie: Robert Bałachowski (2 pkt), Michał Olejnik, Maciej Stadnik i Grzegorz Moliński.

W drugim sobotnim pojedynku Victoria zmierzyła się z I ZTTS Złocieniec, zwyciężając drużynę gości 7:3. 

W zwycięskim meczu Victoria wystąpiła w następującym składzie:
  • Robert Bałachowski – 2,5pkt
  • Patryk Marchewka 
  • Michał Olejnik  – 1,5pkt
  • Maciej Stadnik  –1,5pkt 
  • Grzegorz Moliński – 1,5pkt.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Marchewka, uczeń V klasy, który mimo poniesionych dwóch porażek zaprezentował wiele ciekawych akcji w meczach z doświadczonymi zawodnikami ze Złocieńca.

Obecnie Victoria plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli (7 meczów, pkt 10:4, małe pkt 40:30), za II KS ATS Stargard (8 meczów, pkt 12:4, małe pkty 58:22 – I lokata) i II ZTTS Złocieniec (7 meczów, pkt 12:2, małe pkty 48:22 – II lokata). Kolejne mecze ligowe Victoria rozegra na wyjeździe 15 grudnia, a przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły z Kołobrzegu oraz z Pieszcza. 

W niedzielę natomiast pięcioosobowa grupa zawodników Victorii brała udział w II WTK Kadetów, który rozgrywany był w Sianowie. Klub UKS-T Victoria reprezentowali: Piotr Junosz, Janek Gałuszka, Michał Gawlas, Kuba Buczuliński oraz Patryk Marchewka. 

Występ naszych kadetów należy uznać w miarę udany. Miejsca w drugiej dziesiątce świadczą, że przy systematycznym treningu i zaangażowaniu młodzi zawodnicy naszego Klubu będą mogli rywalizować o lepsze lokaty oraz toczyć wyrównane pojedynki z czołowymi kadetami naszego województwa.

Od lewej: Patryk Marchewka, Kuba Buczuliński, Janek Gałuszka, Michał Gawlas, Piotr Junosz

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.