Reklama [góra]

Nowe znaki wskazują nowe ulice w Chojnie


Tuż przed świętami w Chojnie pojawiły się znaki z nowymi nazwami ulic. Na oznakowanie nowych ulic mieszkańcy czekali od kilku miesięcy, problemy ze znalezieniem nowych adresów mieli między innymi kurierzy. 

Za wykonanie i instalację znaków odpowiada firma związana z naszym wydawnictwem. Chojna24.pl to nie tylko portal, ale również drukarnia i agencja reklamowa oraz marketingowa. Wstępnie zadanie miało zostać wykonane w styczniu 2019 roku, ale udało nam się je w całości zrealizować jeszcze przed świętami.

Konkurs na wykonanie oznakowania był ogłaszany kilka razy. Ten ostatni ogłosił jeszcze burmistrz Adam Fedorowicz. Okazało się, że najlepszą ofertę złożyła nasza firma.Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest w całości ocynkowana i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Nowe znaki wskazują między innymi ulicę Sosnową, Lotniarzy, Kościelną, Rogozińskiego oraz Jaśminową. Gwarancja, jaka została udzielona, wynosi 5 lat.

Chojna24.pl to więcej niż portal. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z reklamą, projektujemy, wykonujemy i zajmujemy się montażem reklam wizualnych, oklejamy witryny i samochody. Nasza oferta obejmuje również poligrafię - druk wizytówek, ulotek, banerów itp. Wykonujemy również pieczątki. Od ręki można zamówić u nas nadruk na kubku, gadżetach czy odzieży. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30. Nasze biuro znajduje się przy ulicy Bałtyckiej 14 (w pobliżu Platana i myjni bezdotykowej Ehrle). W sprawie reklamy można kontaktować się również poprzez e-mail: kontakt@szybkidruk24.pl. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.