Reklama [góra]

Ojciec zabił matkę i dwóję dzieci? Cztery ciała odkryto w mieszkaniu [foto]


Ciała mężczyzny, kobiety i dwójki dzieci odkryto w jednym z mieszkań w Pyrzycach. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem dokonania zabójstwa. 

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę 22 grudnia późnym popołudniem. 

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Joanna Biranowska-Sochalska potwierdziła, że w jednym z mieszkań ujawniono ciała czterech osób. Służby nie udzielają szczegółowych informacji.

– Sprawcą jest prawdopodobnie Hiszpan, Victor M., konkubent Eweliny Sz. Przyjechał za nią do Polski, gdy ponoć (tak twierdzą sąsiedzi) opuściła go i wróciła do rodzinnego miasta z trójką dzieci. Jedyną osobą, która uratowała się, jest 11-letnia córka, która uciekła z domu do sąsiadów. Przebieg wypadków nie jest znany. Prawdopodobnie Victor M. popełnił samobójstwo – poinformował na swojej stronie gs24.pl „Głos Szczeciński”. 

Pierwsze informacje o tym makabrycznym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika. W mieszkaniu prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Mężczyzna, obywatel Hiszpanii, miał zabić swoją konkubinę i dwóję dzieci. Masakrę przeżyło trzecie dziecko – dziewczynka, która trafiła pod opiekę psychologów.fot. gs24.pl / Głos Szczeciński 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.