Reklama [góra]

W Nowy Rok nowe postanowienia. Zacznij od profesjonalnej siłowni!


Zaledwie 14 kilometrów od Chojny, tuż przy granicy, w pobliskim Schwedt, znajduje się profesjonalna siłownia z sauną. Medin-Reha und Gesundheitssport e.V. zaprasza nowych klientów z Polski.

Siłownia w Schwedt cieszy się coraz większym zainteresowaniem u klientów z Polski. Wśród instruktorów są również nasi rodacy. Oprócz profesjonalnego sprzętu i trenerów personalnych miłośnicy fitnessu i ćwiczeń otrzymają pomoc dotyczącą np. suplementacji. Witaminy i różne preparaty można zakupić na miejscu.

Skorzystaj z super promocji!

Z siłowni w Schwedt z powodzeniem korzysta wielu mieszkańców Chojny i regionu. Teraz polscy klienci mogą wykupić miesięczny karnet w bardzo atrakcyjnej cenie. Z siłowni korzysta Tomasz Ostrycharczyk, chojeński infulencer, na hasło "Tomasch" wykupując miesięczny karnet zapłacicie 19,99 euro zamiast 39,99 euro. 

Medin-Reha und Gesundheitssport e.V. znajduje się przy ulicy Ackerstraße 2 w Schwedt (głównym skrzyżowaniu za mostem należy skręcić w lewo i jechać cały czas Berliner Alee, a za rondem skręcić w lewo). Siłownia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 16:00.


Artykuł sponsorowany 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.