Reklama [góra]

Zapraszają na Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w hali w Nawodnej


W sobotę 8 grudnia w hali sportowej w Nawodnej (gmina Chojna) odbędzie się Świąteczny Turniej Charytatywny w Piłce Siatkowej. Organizatorzy zapraszają nie tylko kibiców, ale również amatorskie zespoły, które chciałyby się przyłączyć do rywalizacji.  

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00, a cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację małej Hani Gutowskiej.

Organizatorzy zapraszają nie tylko kibiców, ale również zespoły, które chcą wziąć udział w turnieju. Zapisy pod nr tel. 696 464 772.

Hanna urodziła się 23 sierpnia 2017 roku w 34. tygodniu z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem i niedowładem kończyn dolnych. Hania w pierwszej dobie życia przeszła długą operację. Jest bardzo silną i uśmiechniętą dziewczynką. Bardzo dzielnie znosi rehabilitację. Zebrane pieniążki przeznaczę na dalszą rehabilitację, potrzebne sprzęty, aby w przyszłości mogła być samodzielna na wyjazdy do różnych specjalistów oraz potrzebne leki. W marcu 2018 roku Hanna przeszła operację na torbiel. Obecnie Hania jest pod opieką neurochirurga, ortopedy i okulisty. 5 października Hania przeszła drugą operacje na torbiel. Obecnie Hania nadal jeździ na rehabilitację i na kontrolę do różnych specjalistów. Dziękuję za pomoc.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.