Reklama [góra]

Znęcał się nad rodzicami, bił i groził, że ich zabijeMężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami. Wyzywał ich, poniżał, naruszał nietykalność cielesną, groził, niszczył sprzęty w domu i żądał wydania pieniędzy. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko agresorowi. 

Mężczyzna jest podejrzany o to, że w okresie od marca  do września roku 2018 roku w jednej z miejscowości na terenie powiatu myśliborskiego, działając w warunkach recydywy, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i ojcem w ten sposób, że wyzywał pokrzywdzonych wulgarnymi słowami, poniżał ich, groził im pozbawieniem życia, a także szarpał, popychał, niszczył sprzęty gospodarstwa domowego oraz żądał wydania pieniędzy.

Postępowanie w tej sprawie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu. Z dokonanych ustaleń wynika, że podejrzany zamieszkujący wspólnie z rodziną, znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami. Z zeznań pokrzywdzonych jak również z innych zgromadzonych dowodów wynika, że podejrzany w okresie blisko pół roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i ojcem w ten sposób, że wyzywał pokrzywdzonych wulgarnymi słowami, poniżał ich i groził im pozbawieniem życia, a także szarpał, popychał, niszczył sprzęty gospodarstwa domowego oraz żądał wydania pieniędzy.

Wobec agresywnego mężczyzny na wniosek prokuratora zostało zastosowane tymczasowe aresztowanie. Ten środek zapobiegawczy był stosowany także w dniu kierowania do Sądu aktu oskarżenia. Podejrzany był w przeszłości karany sądownie i obecnie zarzucanego jemu czynu dopuścił się w warunkach recydywy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.