Reklama [góra]Delikatesy Zyguła także u nas!


Już od połowy grudnia, w sklepie przy ul. Ogrodowej 15 (obok Biedronki i Pepco), możemy kupić pyszne wędliny firmy Zyguła. 

Dostawca wysokiej jakości wędlin obecny jest na rynku od 30 lat, a to najlepszy dowód na to, że jego pyszne wyroby cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród wielu Klientów.

Codzienne dostawy aromatycznych przysmaków, tworzonych według tradycyjnych receptur, mają szansę rozkochać w sobie podniebienia mieszkańców Chojny i okolic.

Delikatesy oferują nie tylko wędliny, ale także bogaty wybór mięs, w tym nieczęsto spotykanej wołowiny. Ponadto firma pochwalić się może sprzedażą specjałów z dziczyzny, które urzekają swoim wyjątkowym smakiem i aromatem.

To jeszcze nie wszystko! Dla jeszcze nieprzekonanych sklep proponuje usługę wypiekania mięs według własnej receptury. Pyszny schab, boczek czy udko z kurczaka? Bez względu na upodobania Klient ma pewność, że wybrany, starannie zamarynowany mieszanką ziół specjał będzie doskonale smakował zarówno w czasie rodzinnego obiadu lub przekąski w pracy.

Nadal mało? Delikatesy oferują także pyszne surówki, pierogi i kopytka.

Przy zakupach powiedz hasło: CHOJNA24, a otrzymasz 5% rabatu. 
Rabat obowiązuje do 8.02.2019r. 

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.