Rywalizowali w X turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni [foto]

W sobotę 26 stycznia zawodnicy Victorii Chojna uczestniczyli w jubileuszowym X Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni.

W kat. chłopców do lat 16 pierwsze trzy miejsca wywalczyli zawodnicy naszego Klubu. Pierwsze miejsce zajął Patryk Marchewka, który w finale pokonał Janka Gałuszkę, zaś trzecie miejsce zajął Kuba Buczuliński. Ponadto Victorię w kat. do lat 16 reprezentowali Krzysiu Zawalski, Kacper Kamiński, Kuba Eiding, Bartek Kaczan oraz Adam Błażkiewicz i Miłosz Marchewka.

Kategorię mężczyzn do 45 lat również zdominowali zawodnicy Victorii. Pierwsze miejsce zajął Robert Bałachowski, drugi był Michał Olejnik, natomiast Grzegorz Moliński uplasował się na czwartym miejscu.

Pozostali zawodnicy Victorii, Patryk Zając i Krzysztof Jachowicz, zajęli miejsca w przedziale 5-8. W kat. dziewcząt/pań Victorię reprezentowała Natalia Kaczan, dla której był to debiut w zawodach. W kat. mężczyzn + 45 lat Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który w sobotnim turnieju ostatecznie zajął miejsce w przedziale 5-8.

Po krótkiej przerwie wracają emocje w IV lidze tenisa stołowego. Tym razem drużyna Victorii wyjeżdża 9 lutego na dwa spotkania ligowe do Koszalina oraz do Szczecinka. Będą to bardzo ważne mecze w kontekście układu tabeli. Victoria, chcąc utrzymać kontakt z czołówką, musi oba wyjazdowe spotkania wygrać.

Na zdj tytułowym: Zawodnicy do lat 16  od prawej Patryk Marchewka, Janek Gałuszka, Kuba Buczuliński

Zawodnicy do 45 lat  od prawej Robert Bałachowski, Michał Olejnik (czwarty  Grzegorz Moliński)