Reklama [góra]Jechał ponad 120 km/h na terenie zbudowanym! Pirat drogowy stracił prawo jazdy [video]


Kierowca lexusa na terenie zabudowanym pędził ponad 120 km/h. Miał pecha, bo tuż za nim jechał nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem. Drogowy pirat został ukarany. 

Policjanci z myśliborskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę auta marki Lexus, który przekroczył prędkość. Wykroczenie zarejestrowali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.


Do zdarzenia doszło kilka dni temu w miejscowości Cychry w gminie Dębno. Wówczas policjanci z myśliborskiej drogówki, jadąc nieoznakowanym samochodem BMW wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli samochód marki Lexus, który z dużą prędkością przemierzał ulicę Cychr. Funkcjonariusze zmierzyli mu prędkość. Miernik pokazał 125 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Kierujący został zatrzymany do kontroli. Za rażące łamanie przepisów ruchu drogowego mundurowi ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 pkt karnymi. Nierozważny kierowca w konsekwencji stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Źródło/fot. KPP Myślibórz

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.