Reklama [góra]Z hondy niewiele zostało. Kierowca miał dużo szczęścia [foto] [video]O dużym szczęściu może mówić kierowca auta marki Honda Civic, który został poszkodowany w niedzielnym wypadku na drodze krajowej nr 31 w okolicach miejscowości Pniewo. Aby wydobyć poszkodowanego, strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu.

O wypadku informowaliśmy przed godziną 18:00 w artykule Wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Strażacy musieli uwolnić poszkodowanego.


Kierowca hondy zjechał z drogi, ściął przydrożne drzewo i zatrzymał się na poboczu. Poszkodowany jechał sam, doznał poważnych obrażeń, przez cały czas był przytomny. 

– Osoba poszkodowana była przytomna, zakleszczona w pojeździe. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego, uwolnieniu osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Droga krajowa była zamknięta, Policja wyznaczyła objazd. Miejsce zdarzenia przekazano protokolarnie Policji – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. fot. KPPSP Gryfino 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.