Reklama [góra]Ścieżka rowerowa prowadzi donikąd. Gmina będzie kontynuować budowę


Mieszkowice mają swoją ścieżkę rowerową, jednak jak się okazuje, prowadzi ona donikąd. Niestety jest to także problem dla mieszkańców tzw. Planów, czyli dzielnicy miasta.

– Nie posiadam auta. Muszę poruszać się tą niebezpieczną drogą  pisze do nas czytelnik Przemysław. Mało tego, mam dziecko i nie mam jak się poruszać po tej drodze z powodu braku chodnika  dodaje. Plany 11, to właśnie o nich mowa. Znajdują się one przy drodze krajowej nr 31 i jak wspomina nasz czytelnik, przy drodze nie ma nawet chodnika.

Będzie ścieżka rowerowe?

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Urzędem Miejskim w Mieszkowicach – W zakresie budowy ścieżki rowerowej w ciągu drogi krajowej nr 31 informuję, że w dniu 14.02.2019 r. dokonano otwarcia ofert na realizację kolejnego etapu budowy ścieżki  informuje nas Iwona Kuszaj, kierownik referatu Gospodarki Przestronnej i Ochrony Środowiska w Mieszkowicach – w najbliższych dniach podpisana zostanie umowa z wyłonionym wykonawcą na realizację prac. Zadanie będzie wykonywane w etapach ze środków własnych Gminy Mieszkowice  dodaje.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.