Reklama [góra]

Skontrolowali ponad 400 kierujących
W miniony weekend od wczesnych godzin porannych policjanci myśliborskiej drogówki na terenie powiatu myśliborskiego przeprowadzili działania „Trzeźwość”. Mundurowi kontrolowali również stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów, a także pieszych, którzy nie stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Kontrole pojazdów, pieszych, a także większa liczba patroli to wszystko towarzyszyło działaniom mundurowych na terenie powiatu.

Akcja ta miała na celu eliminowanie z dróg kierujących na tak zwanym podwójnym gazie, jak również kierujących, którzy prowadzili auta po zażyciu środków odurzających.  Oprócz kontroli trzeźwości kierujących policjanci również kontrolowali stan techniczny pojazdów. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na sposób przewożenia pasażerów, w szczególności dzieci.

Prowadzone cyklicznie działania przez myśliborskich policjantów na terenie naszego powiatu mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

Podczas tej akcji mundurowi skontrolowali ponad 400 kierujących oraz zatrzymali jednego kierującego pojazdem mechanicznym, który znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.