Reklama [góra]

Wydarzenie Roku 2018: Koncert Charytatywny w kościele pw. Świętej Trójcy [foto] [video]


Laureatem IX edycji plebiscytu Wydarzenie i Osobowość Roku 2018 czytelników portalu chojna24.pl w kategorii "Wydarzenie Roku" został koncert charytatywny.


W tym roku koncert zorganizowano po raz piąty. Nieoficjalnie jednak mówi się, że była to już szósta edycja (pierwsza odbyła się w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie). Jak wygląda przebieg organizacyjny tego wydarzenia? Kto bierze w nim udział oraz czego organizatorzy spodziewali się przed pierwszym koncertem? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z organizatorami Koncertu Charytatywnego, który został laureatem w naszym corocznym plebiscycie "Wydarzenie Roku 2018".


Koncert jest wielkim wydarzeniem, w które angażuje się bardzo dużo osób. To jedyna inicjatywa łącząca placówki edukacyjne z naszej gminy. Cel koncertu stanowi przede wszystkim integracja dzieci, rodziców, nauczycieli, parafian i pomoc konkretnej osobie. Podczas koncertów organizowane są zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci niepełnosprawnych z naszego regionu. Podczas ostatnich pięciu koncertów udało się zebrać ok. 33 tys. Koncert organizowany jest bez nakładu konkretnych środków finansowych, zawsze znajdują się ludzie dobrej woli chętni do pomocy. Koncerty charytatywne są bardzo dobrze przyjmowane w środowisku i cieszą się ogromną popularnością.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.