Reklama [góra]

Dwóch nietrzeźwych kierowców w dwa dni


W ciągu dwóch dni, funkcjonariusze policji ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich wjechał na teren firmy Zalando.

Do pierwszego zdarzenia doszło 13 marca ok godziny 18.38 w miejscowości Gardno w gminie Gryfino.

- Przy ul. Innowacyjnej funkcjonariusze OPI KPP Gryfino podczas czynności służbowych na terenie firmy "Zalando" ujawnili, ze kierujący samochodem ciężarowym m. MAN, 65 letni mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości - informuje nas Marcin Karpierz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Mężczyzna miał około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dzień później, ok godziny 17.02 w Mieszkowicach na ul. Juliusza Słowackiego, doszło do zatrzymania kolejnego, nietrzeźwego kierowcy. Policjanci ORD KP Chojna w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta, 63-letni mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał ponad promil alkoholu. 

1 komentarz:

  1. Po pierwsze nie Policja tylko dobrze działająca Ochrona wykryła pijanych kierowców a po drugie Policja nie może kontrolować kierowców na terenie prywatnym bez zgody właściciela. Panowie i Panie piszmy prawdę a nie przypisujmy sobie zasług :-)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.