Reklama [góra]Gotowy na nadchodzące lato? Pokaż to i wygraj karnety do klubu fitness! [KONKURS]


Słońce i wysokie temperatury to wcale nie taka odległa przyszłość. Właśnie teraz pomyśleć o sobie i przygotować się do nadchodzącego lata! Nie tylko trzeba zacząć robić formę, ale również już teraz pomyśleć o tym jak przetrwać upały. 


Forma na lato sama się nie zrobi, wiosna to dobry czas aby zgubić kilogramy i wyrzeźbić trochę ciało. To też dobry czas na to aby pomyśleć o tym jak w upalne dni przetrwać w domu lub biurze. W tym drugim przypadku oprócz zimnych napojów, ratunkiem i ukojeniem będzie dobra klimatyzacja, instalacja wykonana przez fachowca jest gwarancją dobrego chłodzenia i świeżego powietrza. 

Lider na rynku klimatyzacji, firma Klimszum z Chojny zaprasza do konkursu w którym do wygrania są dwa karnety miesięczne do nowo powstałego klubu Dream Fit w Chojnie. Co zrobić aby je zdobyć? 

Pokaż w komentarzu pod postem na Facebooku w jaki sposób przygotowujesz się do lata - robisz formę, gromadzisz zapasy wody a może masz zamiar chodzić wszędzie z turystyczną lodówką? ;-)

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać karnet do klubu fitness i siłowni Dream Fit? 


  • Zareaguj, polub post konkursowy na naszym facebookowym profilu chojna24.pl
  • W komentarzu pod postem umieść film, mem lub zdjęcie pokazujące jak przygotowujesz się do lata - technika jest dowolna, liczy się Wasza kreatywność ;-) 
  • Każda osoba, która umieści komentarz weźmie udział w losowaniu nagrody głównej - do wygrania są dwa miesięczne karnety open do nowo powstałej siłowni i klubu fitness Dream Fit.
  • Konkurs trwa do 30 marca 2019 roku!
  • Sponsorem konkursu jest firma Klimszum!
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.