Reklama [góra]Kinowe i oscarowe hity obejrzysz w kinie za darmo!


Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach realizuje program "Kino Kultura". Dzięki temu, dwa razy w miesiącu będą wyświetlane wybrane projekcie filmowe. Wstęp jest bezpłatny. 

Projekt zakłada reaktywację historycznego kina w Baniach, przy gwarancji jak największej dostępności dla mieszkańców Gminy Banie i okolic. W kwietniu wyświetlone zostaną dwa świetne filmy - "Czas Mroku" - Zdobywca Oscara, Złotych Globów i nagród BAFTA oraz "Bohemian Rapsody"

- W ramach projektu dwa razy w miesiącu będę wyświetlane wybrane przez MCTKiS z uwzględnieniem czynnika społecznego, projekcje filmowe, w pierwszej kolejności uhonorowane nagrodą na prestiżowych festiwalach: Cannes, uhonorowane lub nominowane do nagrody Academy Award tj. do Oscara, z gatunku popularnych lub np. gdzie indziej niedostępnych - informuje Karolina Puławska, dyrektor Międzynarodowego Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach - z uwagi na to , że jako Dyrektor stawiam w pierwszej kolejności na dostępność do kultury bez barier, przynajmniej tych finansowych, - wstęp na każdy film jest bezpłatny.

Poniżej publikujemy informację z terminem i opisem repertuaru na kwiecień. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.