Reklama [góra]Kolejne Jeziora i kolejne dobre wiadomości dla wędkarzy PZW


Zarząd koła nr 84 PZW Odra Chojna ponownie informuje o bardzo dobrych wiadomościach dla wędkarzy naszego regionu, jakie płyną z Okręgu PZW w Szczecinie.

W poniedziałek 10 marca Zarząd Okręgu podjął uchwałę o podpisaniu porozumienia z dzierżawcą jezior w Gminie Chojna i Moryń. Na mocy porozumienia pomiędzy Okręgiem Szczecin a dzierżawcą jezior Jelenin, Narost, Białęgi, Mierno ( Spalonka) oraz Witniczka (2 jeziora), wędkarze, którzy wniosą stosowne opłaty PZW na 2019 r., mają możliwość wędkowania na w/w wodach.

W ostatnim czasie to kolejna bardzo dobra wiadomość dla miłośników wędkarstwa. Niespełna dwa tygodnie temu PZW podpisało porozumienie na mocy, którego wędkarze mogą łowić na jeziorach Mętno, Stoki i Czachów. Tym samym wędkarze PZW w naszym regionie mają możliwość wędkowania m.in. na takich jeziorach jak Jelenin, Narost, Bałęgi, Spalonka, Mętno, Stoki, Barnkowskie, Pomoskie (gmina Chojna), Morzycko, Stare Objezierze, Karpaty, Witniczka (gmina Moryń), Kiełbicze (gmina Widuchowa, Trzcińsko Zdrój, Klasztorne (gmina Trzcińsko Zdrój). 


Zarząd Koła Odra Chojna informuje, że składki PZW można wykupić w Sklepie Wędkarskim Sandacz w Chojnie ( przy Netto) i w siedzibie koła Odra - FOTO Studio Andrzej Stelmach w Chojnie.

1 komentarz:

  1. Dobra wiadomość dla wędkarzy?To chyba jakiś żart.W jeziorze Czachow kolejni dzierżawcy trzebili ryby kilometrami sieci wyciągając wszystko co miało ogon i skrzela a teraz udostępniają jezioro wędkarzom.powodzenia życzę-tylko proszę nie narzekać że ryby nie biorą bo ich tam po prostu nie ma

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.