Reklama [góra]

Mistrzowskie cięcie w salonie fryzjerskim "Mona Lisa" [foto] [video]


Na czym polega dzisiejszy fenomenem fryzjerstwa? Coraz bardziej zależy nam na własnym wyglądzie. O ile panie nigdy nie miały z tym problemu, to znacznie mniejszą wagę do swojej fryzury przykładali panowie. Jesteśmy również świadomi naszych kroków w modzie oraz tego, jak chcemy wyglądać.


Fryzjer to nie tylko osoba, która "ścina włosy". To przede wszystkim specjalista, którzy musi spełnić nasze oczekiwania co do stylizacji a często coś nawet zasugerować. Salon fryzjerski "Mona Lisa" w Chojnie z okazji swoich 7 urodzin postanowił zorganizować szkolenie dla swoich pracowników -  Jeżeli chodzi o atmosferę to jest rewelacyjna - mówi nam Patrycja, fryzjerka salonu - bardzo bym chciała podziękować szefostwu, że organizują takie szkolenia, bo umożliwiają nam większej i głębszej wiedzy. Rewelacja - dodaje.


Na specjalne zaproszenie, do salonu przyjechali "mistrzowie fryzjerstwa" z Akademii Fryzjerskiej Gawęcki. Jej właścicielem jest Krystian Gawęcki, który od ponad 20 lat pracuje w tym zawodzie  - Chcę przekazywać moje umiejętności, których nauczyłem się przez tyle lat - mówi Krystian.

Przez cały dzień, klienci salony fryzjerskiego "Mona Lisa" obsługiwani byli przez prawdziwych profesjonalistów całkowicie za darmo. Szkolenie prowadzili: Sebastian Nolan (dyrektor artystyczny marki "Oway"), Krystian Gawęcki (właściciel Akademii Fryzjerstwa Gawęcki), Robert Palma (Szkoleniowiec we ww. akademii) oraz Patrycja Szustak (fryzjer, stylista).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.