Reklama [góra]Na tym skrzyżowaniu doszło prawie do tragedii. Uważajmy na siebie na drodze [video]


Bezpieczeństwo na drodze jest dziś bardzo lekceważone. Często kierowcy podczas jazdy korzystają np. z telefonu komórkowego nie patrząc co dzieje się przed nimi.

Niestety, brak skupienia na drodze może kosztować nas bardzo wiele. Spowodowanie wypadku, podczas którego nikomu nic się nie stało, niekiedy można uznać za szczęście - nasi dziennikarze bardzo często wyjeżdżają do zdarzeń drogowych takich jak kolizja czy też wypadek. Takimi artykułami chcemy pokazać, że są utrudnienia na danym odcinku drogi ale również i przestrzec kierowców jakie niebezpieczeństwo na nich czeka, gdy nie będą dostosowywać się do warunków na drodze i znaków - mówi Przemysław Kaweński, redaktor naczelny portalu. 


Dwa materiały filmowe, otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Natalii Orszulak - zachęcam Państwa do wysyłania na nasz portal takich filmików z kamerki umieszczonej w aucie. Myślę, że po obejrzeniu będziemy bardziej na siebie uważać - dodaje Przemek.

3 komentarze:

  1. Na tym skrzyżowaniu powinno być rondo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na tym skrzyżowaniu oznakowanie jest dobre - ale niektórzy nie powinni mieć prawka, tu widać jak auto na niemieckich blachach wymusza pierwszeństwo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wystarczy patrzec na znaki to raz a dwa powinno byc rondo to by usprawnilo ruch w tym miejscu.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.