Reklama [góra]Otwarcie sklepów Media Expert, Kik i Rossman już w maju? Chojną interesuje się również sieć... Lidl


Kolejne duże sieci handlowe niebawem otworzą swoje sklepy w Chojnie. W mieście funkcjonują już cztery duże dyskonty spożywcze. Co jakiś czas pojawia się pytanie dotyczące powstania obiektu popularnej niemieckiej sieci Lidl... 

Na początku maja przy nowo wybudowanym pasażu na ulicy Kościuszki (przy sklepie Netto) klienci będą mogli zrobić zakupy w Media Expert, Kiku i Rossmanie. Wcześniej w mieście pojawiło się Pepco. O wejściu tych sieci do Chojny pisaliśmy jako pierwsi już rok temu. 

W rozmowach z mieszkańcami gminy i naszymi czytelnikami, pytaliśmy - sklep jakiej sieci mógłby pojawić się w Chojnie. Wielu z nich wskazywało na... Lidla. Dwa obiekty tej sieci znajdują się w Schwedt, a po stronie polskiej w Gryfinie i Myśliborzu. 

Co jakiś czas pojawiają się plotki dotyczące tego, czy sieć pojawi się w południowej części powiatu gryfińskiego. Z tym pytaniem zwróciliśmy się do biura prasowego spółki. 

- Chcielibyśmy poinformować, iż sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 630 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju, obsługiwanych przez 10 Centrów Dystrybucyjnych (wkrótce 11). Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny. Interesują nas lokalizacje dobrze skomunikowane, w miejscowościach powyżej 8 000 mieszkańców. Nie wykluczamy, że wskazane przez Pana tereny również są dla nas interesujące - informuje nas Aleksandra Robaszkiewicz z Communications Manager Lidl Polska.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. To może zekspansowali by Byłe lotnisko z Chojnie.
    Tam jest wiele terenów dzięki tym inwestycjom Chojna mogła by extremalnie szybko się rozbudowywać...

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.