Reklama [góra]Problemy z wysłaniem listów i przesyłek na poczcie


Klienci skarżą się na problemy z wysyłaniem listów i przesyłek w placówce Poczty Polskiej w Chojnie. Od soboty oddział nie funkcjonuje prawidłowo przez problemy techniczne. 


- W związku z tym urząd od soboty do chwili obecnej pracuje w ograniczonym zakresie. Jeśli chodzi o nadawanie przesyłek przyjmuje jedynie przesyłki nierejestrowane zwykłe, które nie wymagają rejestracji w systemie. Z uwagi na problemy z połączeniem sieciowym w urzędzie pocztowym wywieszono stosowną informację dla Klientów - łącznie z informacją o najbliższej placówce pocztowej UP Mieszkowice, która świadczy usługi w pełnym zakresie - informuje nas Biuro Prasowe firmy - obecnie trwają prace związane z usunięciem awarii. Za wszelkie niedogodności związane z brakiem dostępu do usług pocztowych w placówce pocztowej Chojna przepraszamy.

Nie wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany. Do tego czasu klienci mogą korzystać z placówki oddalonej o ponad 20  kilometrów od Chojny. 

Paczki i przesyłki w Chojnie można nadać również w punkcie kurierskim znajdującym się w redakcji chojna24.pl przy ulicy Bałtyckiej 14 (wyjazd w kierunku Gryfina, przy myjni bezdotykowej Ehrle). 

4 komentarze:

 1. Zawsze mozna podjechac do trzcinska tam niema 30 km

  OdpowiedzUsuń
 2. te problemy z internetem mają już od dłuższego czasu

  OdpowiedzUsuń
 3. XXI i nie można wysłać listu poleconego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, XXI wiek. Nasza praca uzależniona jest od komputera i połączenia z siecią, a brak połączenia z Internetem z przyczyn zewnętrznych, uniemożliwił nam w pełni funkcjonalną pracę. Jak chciałeś śledzić przesyłkę polecona w Internecie, skoro nie mogliśmy jej zarejestrować W systemie?

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.