Reklama [góra]Raport z Boisk: piłkarska wiosna rozpoczęta w IV lidze, okręgówce i A-klasie [foto] [video]


Piłkarze  rozpoczęli rundę wiosenną. W miniony weekend odbyła się pierwsza ligowa kolejka po zimowej przerwie. W IV lidze inauguracja dla Morzycka się opóźni o tydzień. Klub z Morynia próbował przełożyć mecz ze Spartą Węgorzyno, nie przystali na to gospodarze i wynik został zweryfikowany jako walkower. O tej sytuacji pisaliśmy w artykule W Moryniu inauguracja opóźniona. Zespół oddał pierwszy mecz walkowerem.

Klasa Okręgowa

Gorąco było za to na trybunach podczas meczu Klasy Okręgowej. Powiatowe derby pomiędzy Osadnikiem Myślibórz a Dębem Dębno przyciągnęły sporą rzeszę kibiców, doszło do incydentów.  O sytuacji na gorąco pisaliśmy w artykule Zamieszki na trybunach podczas meczu piłki nożnej. Są zatrzymani [video]. Osadnik wygrał u siebie 2-1. 

W pozostałych meczach Odra Chojna na wyjeździe zremisowała ze Stalą Szczecin 1-1. Gola dla biało - zielonych zdobył Borczyński. Ogniwo Babinek wygrało u siebie ze Światowidem Łobez 4-0. Gole zdobyli 2x Kaniecki, Janas oraz Kreft. 

A klasa

W meczu o mistrzostwo A-klasy Zieloni Zielin przegrali u siebie z Czciborem Cedynia 2-3. Dwa razy dla Czcibora trafiał Bartosz Jędrasiak a jedną bramkę dołożył Paweł Jędrasiak. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z meczu Osadnik - Dąb autorstwa Marka Perć,  materiał video przygotowany przez Wiesława Romanowskiego oraz zdjęcia z meczu Stal - Odra nadesłane przez czytelników. 


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.