Victoria pokonana przez lidera

Za zawodnikami UKS Victoria Chojna kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego.   W sobotę 23 marca  wybrali się do Złocieńca.

W pierwszym sobotnim pojedynku drużyna Victorii po bardzo emocjonującym meczu przegrała z liderem rozgrywek drużyną II ZZTS Złocieniec 4:6 .Kluczowe znaczenie na końcowy wynik spotkania miały dwie poniesione porażki w grach deblowych.

-Maciej Stadnik
W drugim sobotnim pojedynku Victoria zwyciężyła zdecydowanie I ZZTS Złocieniec 10:0 . Skład Victorii oraz zdobyte pkt. :

Robert Bałachowski, Michał Olejnik, Grzegorz Moliński, Maciej Stadnik - wszyscy po 2,5 pkt.

Obecnie Victoria zajmuje 5-miejsce w ligowej tabeli mając do rozegrania dwa zaległe spotkania z drużynami ze Stargardu. Mecze zostaną rozegrane w sobotę 30 marca o godz.10 w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr.1 Serdecznie zapraszamy miłośników tenisa stołowego.

Następnego dnia w niedzielę młodzi zawodnicy Victorii uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Młodzików , które rozgrywane były w Sianowie.

W grze deblowej Miłosz oraz Patryk Marchewka wywalczyli 7-miejsce. W rozgrywkach indywidualnych Patryk zajął 10-miejsce przegrywając decydujące spotkanie o wejście do ćwierćfinału z późniejszym zwycięzcą turnieju Konradem Pyrą z klubu Visonex LUKS TOP Wierzbięcin .

Miłosz Marchewka uplasował się na 15-miejscu . Dla Miłosza był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Województwa w kat. żaków.

Kolejne zawody z udziałem zawodników Victorii odbędą się w niedzielę 31 marca w Stepnicy gdzie zostaną rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Województwa w kat. młodzików oraz kadetów.