W inauguracyjnych zawodach Zachodniej Ligi MTB w Dębnie wystartowało blisko 350 kolarzy [foto]

Blisko 350 zawodników wystartowało w pierwszych tegorocznych zawodach kolarskich w Dębnie, które były inauguracją cyklu imprez pn. "Zachodnia Liga MTB".

Na trasie mini najszybszy był Łukasz Michalski, który dystans o długości 25 kilometrów pokonał w czasie 49 minut i 12 sekund. Najszybszą kobietą na tym dystansie była Paulina Krzyżaniak (00:56:04).

W wyścigu mega na dystansie 50 kilometrów wygrał Paweł Grześkowiak (1:34:21). Najszybszą kobietą była Magdalena Plachecka -Roszatycka (1:57:25).

Na zdj. Podium w kategorii M3/mini.
W zawodach wystartowali zawodnicy z naszego regionu. 3. miejsce w kategorii M3 zajął Paweł Sławiński (mini, 00:53:40). W wyścigu par (rodzic + dziecko) na dystansie 8 kilometrów, również 3. miejsce zajęli Katarzyna i Karol Sławińscy (00:30:07). W kategorii M6 na dystansie mega Jan Kozłowski zajął 2. miejsce, wszyscy są z Bike Team Chojna.