Reklama [góra]Zapraszają na sprzątanie osiedla lotnisko


Stowarzyszenie Lotnicze Stratus w Chojnie w współpracy z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych zapraszają do wiosennego sprzątania terenu wokół osiedla lotnisko .


Akcja odbędzie się w sobotę 30 marca na terenie byłego lotniska wojskowego . Uczestnicy spotkają się w okolicach bazy Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele” początek o godz. 11.00.

Ubiegłotygodniowa akcja witania wiosny, przy okazji której udało nam się uporządkować teren przy drodze dojazdowej do lotniska oraz w okolicy hangarów, tak nas zmotywowała, że postanowiliśmy akcję powtórzyć. Tym razem wspólnie posprzątamy teren z drugiej strony lotniska, w okolicach bazy Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele”. Przedsięwzięcie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zapewniamy worki do śmieci, rękawiczki oraz oczywiście odbiór śmieci. Wybierając się do nas, możecie pomyśleć również o naszych przyjaciołach z Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele”. Z pewnością psiaki i kociaki ucieszą się na drobne upominki - zachęcają organizatorzy. 

Na zakończenie wydarzenia zaplanowane jest ognisko . Więcej informacji pod numerem telefonu 604 951 150.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.