Reklama [góra]

Nietrzeźwi kierowcy na naszych drogach


W ciągu trzech dni, policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich złapany został zaraz po świętach.

W piątek, 19 kwietnia o godzinie 16.42, patrol policji podczas kontroli drogowej ujawnił, że 30-letni kierowca samochodu marki Seat Ibiza jest w stanie nietrzeźwym (0,56 mlg/l). Do zatrzymania doszło w Stokach (gmina Chojna). 

Następnego dnia, ok godziny 18.47 w miejscowości Czepino na ulicy Świerkowej doszło do zatrzymania osoby, która poruszała się motorowerem marki Simson. 48-letni kierowca miał bowiem 0,29 mlg/l. Również tego samego dnia, na drodze W122, policjanci podczas kolizji drogowej ujawnili, że 44-letni mężczyzna jest w stanie nietrzeźwym.  Funkcjonariusze otrzymali wcześniej informacje, że kierowca auta marki Volkswagen Vento porusza się "zygzakiem". Mężczyzna nie opanował auta i zakończył jazdę w rowie. Miał 1,89 mlg alkoholu.

Dzisiejszego dnia (tj 23 kwietnia) wraz z niemiecką policją, prowadzone są działania drogowe. Około godziny 5.50 zatrzymano kierowcę samochodu marki Renault Megane. Obywatel Niemiec, 50-latek miał 0,49 mlg alkoholu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.