Reklama [góra]

Pomimo protestu, egzaminy rozpoczęły się zgodnie z planem [foto] [video]


Pomimo ogólnopolskiego strajku nauczycieli, w całej Polsce egzaminy ruszyły według wcześniej zaplanowanego harmonogramu. W niektórych placówkach są jednak problemy. Ogólnopolskie media informują o trzech szkołach w których nastąpiły "nieprzewidziane sytuacje". 


Dzisiaj uczniowie zmierzą się z wiedzą humanistyczną: zadania z historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Na ich rozwiązanie, będą mieli 60 minut (uczniowie z dysleksją 80 minut). O godzinie 11.00 rozpocznie się egzamin z języka polskiego. Na tą część uczniowie będą mogli poświęcić 90 minut. Uczniowie z dysleksją natomiast 135 minut.Jutro o godzinie 9.00 rozpocznie się egzamin z części matematyczno-przyrodniczej natomiast o godzinie 11.00 rusza egzamin z zakresu matematyki. Na język obcy nowożytny przeznaczony jest trzeci dzień egzaminów gimnazjalnych.

Co z egzaminami w chojeńskich szkołach?

Jeszcze przed rozpoczęciem strajku nauczycieli, uczniowie zastanawiali się czy dojdzie do egzaminów gimnazjalnych. Jak się okazało, pomimo tego incydentu, szkoła w Chojnie była w stanie zapewnić odpowiednie osoby do komisji.Zobacz zdjęcia z dzisiejszego egzaminu gimnazjalnego:


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.