Reklama [góra]

W związku z maratonem będą utrudnienia na drodze


W związku z organizacją zawodów sportowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej 23 podczas najbliższego weekendu.W związku z organizacją 38. Biegów Ulicznych im. Henryka Witkowskiego w Dębnie oraz Mini Maratonu dnia 6 kwietnia sobota należy spodziewać się utrudnień w ruchu na drodze krajowej nr 23. Utrudnienia mogą potrwać od godziny 13.00 do godziny 17.00. Dodatkowo podczas Mini Maratonu w godz. 16.00 - 17.00 będzie zamknięta ulica Parkowa.

Następnego dnia w niedziele 7 kwietnia odbędzie się 46. Maratonu Dębno. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Mickiewicza, Kostrzyńską, Gorzowską, Sportową, Myśliborską, Armii Krajowej, Słowackiego, Baczewskiego oraz na trasie Dargomyśl, Cychry, Dębno.

W związku z tym dnia 7 kwietnia w godzinach od 08.30 do 16.00 wyżej wymienione ulice będą wyłączone z ruchu kołowego. Ze względu na specyfikę trasy ruch na ulicach: Jana Pawła II, Kościuszki i Piłsudskiego, będzie ograniczony.Przejazd pozostałymi ulicami będzie utrudniony z uwagi na zorganizowane objazdy.


fot./źródło: UM Dębno

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.