Reklama [góra]Jednego dnia został dwukrotnie zatrzymany za jazdę po pijaku... uciekał przed policja i znieważył funkcjonariuszy


Nietrzeźwy kierowca w ten sam dzień został zatrzymany dwukrotnie, to jednak nie koniec  jego przewinień, ponieważ dodatkowo uciekał przed policją i znieważył funkcjonariuszy. 

Do niecodziennej sytuacji doszło w Gryfinie 7 kwietnia. Na ul. Armii Krajowej, patrol KPP Gryfino, w trakcie kontroli drogowej samochodu Mitsubishi Outlander, ujawnił, że 46-letni mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości, nadanie alkomatem wykazało 1,43 mg/l alkoholu - Po czynnościach, mężczyznę zwolniono do domu. Jak się później okazało [tego samego dnia - red.], około godz. 20.28, również w Gryfinie jednak tym razem na ul. Policyjnej, funkcjonariusze ujawnili iż kontrolowany wcześniej mężczyzna ponownie kieruje ww. pojazdem - informuje nas Marcin Karpierz, rzecznik z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Kierowca nie zastosował się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych aby zatrzymać pojazd. Próbował uniknąć kontroli drogowej. Po zatrzymaniu, znieważył słownie interweniującego policjanta, dodatkowo badanie alkomatem wykazało tym razem 1,56 mg/l. Kierowca miał zatrzymane wcześniej uprawnienia.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.