Reklama [góra]

Szczeniak zamknięty w rozgrzanym aucie. Świadkowie wybili szybę i uwolnili zwierzaka


Pies był zamknięty w samochodzie co najmniej od 20 minut - informują nas świadkowie zdarzenia. Kobieta postanowiła wybić szybę i uwolnić zwierzaka. 

Na dworze jest prawdziwy skwar, termometry pokazują ponad 30 stopni Celsjusza. W Volkswagenie zaparkowanym pod jednym z marketów w Chojnie zamknięty był szczeniak. Pies piszczał, przez kilka minut przy aucie znajdowała się grupa osób, jedna z nich postanowiła zbić szybę. Zwierzak był mocno odwodniony. 

Za chwilę na parkingu pojawiła się właścicielka pojazdu, która najwidoczniej robiła zakupy w markecie, na miejsce przyjechała też policja.

- Z relacji jednej że stron w pojeździe (...) został pozostawiony szczeniak. Szyby pojazdu miały być zamknięte a pies nie poruszał się. Jedna z kobiet, która opisała te sytuacje wybiła szybę i wyciągnęła psa z pojazdu. Pozostała na miejscu wzywając patrol policji. Interwencję przy parkingu dyskontu "Intermarche" zgłosiła również właścicielka pojazdu. Według niej pies był zamknięty około 15 minut. Twierdziła, że szybę wybito jej bezprawnie - informuje nas aspirant sztabowy Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

Niewykluczone, że kobiety spotkają się w sądzie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 24 czerwca około godziny 15:00 na ulicy Jagiełły w Chojnie. 

To nie pierwsza taka sytuacja, na początku czerwca do podobnego zdarzenia doszło w Osinowie Dolnym. Tam również wyciągnięto psa z rozgrzanego auta, wcześniej wybijając szybę. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule Wybili szybę żeby uratować psa pozostawionego w rozgrzanym samochodzie

6 komentarzy:

 1. Idjoci wybijaja szyby a policja ma w dupie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idiota to jestes ty powinni takie lemingi jak ta baba i ty zamykac w rozgrzanym samochodzie zebyscie zobaczyli jak jest fajnie

   Usuń
 2. Wybili szybe zeby szczeniaka uratowac pies przestal szczegac ragowac na wolanie!Kazdy by tak postopil!Wiec przestance pierd....kur...A SPRAWE I TAK PRZEGRA KOBIETA CIEBIE TAK ZAMKNAC CIEKAWE CZY BYS BYLA TAKA MONDRA.DOBRZE POSTAPILA!!!!!!IDIOTA TO SCIEBIE CW...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zanim zamieścicie jaki kol wiek reportaż to proszę zasięgnąć informacji u policji skoro tez się wypowiadali,co stwierdził Weterynarz.Stałam dość długo i się przyglądałam jak demolują kobiecie auto,wszystkie szyby były uchylone.Jeżeli pies był aż tak odwoniony to czemu go zwrócono właścicielce.Czemu nie ma wzmianki ze za matkę zostało ukarane male dziecko,bo to celowo wybito szybę aby szkło się posypało na fotelik i do wózka.To dopiero trzeba mieć zamiast mózgu sieczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po jaką cholerę Pani tego psa zabierała jadąc na zakupy. Trzeba było zostawić go w domu, to teraz miałaby Pani całą szybę w samochodzie i mniej kłopotów. Trzeba myśleć, to nie boli.

   Usuń
 4. wystarczyło wejśc do sklepu i wezwać kierowcę

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.