Reklama [góra]

Burmistrz przyznał nagrody najlepszym uczniom [foto]




Burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki przyznał 22 uczniom nagrody za osiągnięcia i wyniki w nauce uzyskane w roku szkolnym 2018/2019.

Nagroda jest przyznawana każdego roku  Na łączną kwotę 7 300,00 zł. . Celem nagrody za osiągnięcia w nauce jest wyróżnienie uczniów, którzy otrzymali tytuł laureata konkursów, turniejów, olimpiad określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002r.w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów, olimpiad .

Lista osób, którym przyznano nagrody za osiągnięcia i wyniki w nauce:Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

  • .Marcin Matłacki – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Borys Baszczuk – za uzyskanie II wicemistrza X turnieju historycznego „Szare szeregi” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej.
  • Adrian Duczek – za uzyskanie II wicemistrza X turnieju historycznego „Szare szeregi” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej.
  • Kaja Jagiełło – za uzyskanie II wicemistrza X turnieju historycznego „Szare szeregi” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej.


Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie


  • Michał Wołącewicz – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Jakub Trybel – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie historycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Alan Jeleniewicz – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Oliwia Pierzchlewicz – za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka polskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Maciej Kalemba - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie fizycznym; tytułufinalisty w konkursie geograficznym, tytułu finalisty w konkursie historycznym, tytułu finalisty w konkursie wiedzy o społeczeństwie organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Nina Anna Michasiuk - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Małgorzata Aruszczuk - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.



Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Dąbrowskiego w Dębnie

  •  Natalia Dybza - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka polskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Kajetan Dąbrowski - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Hanna Katarzyna Czyżak - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Wiktoria Zając Czyżak - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.


Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego im. I. Łukasiewicza w Dębnie


  • Jakub Wawruszczak - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie geograficznym, tytułu finalisty w konkursie fizycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Bartosz Obłocki - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie geograficznym, tytułu finalisty w konkursie wiedzy o społeczeństwie organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Szymon Maćkowiak za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie geograficznym, tytułu finalisty w konkursie historycznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  •  Maria Wachnicka – Grymuza - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie biologicznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Piotr Stanisławczyk - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie biologicznym organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
  •  Aleksander Pludra - za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.


Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie

  • Szymon Kołtuniak – za uzyskanie tytułu laureata w XXI edycji ogólnopolskiej olimpiady wiedzy o prawie organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.





foto/Dębno.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.