Reklama [góra]

Oddał mocz w publicznym miejscu. "Takie widoki to coraz częstsze zjawisko"


W biały dzień, w miejscu publicznym jakim jest park, mężczyzna, prawdopodobnie nietrzeźwy, oddawał mocz. W niektórych miejscach naszego regionu taki widok staje się codziennością... 


Nagranie z wybrykiem starszego mężczyzny trafiło do sieci na profilu Spotted: Mieszkowice w portalu społecznościowym. Niestety takie widoki to coraz częstsze zjawisko. Czytelnicy z różnych miejscowości informują nas o osobach nietrzeźwych, które leżą pod sklepami lub w parkach. Obowiązkiem w takim przypadku jest zadzwonienie na numer alarmowy, ponieważ nigdy nie wiadomo czy faktycznie osoba spożywała alkohol czy zasłabła. 

Również ratownicy pogotowia interweniują kilka razy w roku do nietrzeźwych z którymi nie ma kontaktu. Zazwyczaj taka osoba przewożona jest do szpitala a na kilkadziesiąt minut w regionie jest o jedną karetkę mniej... 

fot. facebook

10 komentarzy:

 1. Pełne wideo
  https://streamable.com/rjwdm

  OdpowiedzUsuń
 2. komuna wróciła z plusami na czele! PiS-o patola!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. W Mieszkowicach to codzienność!!! Żygać się chce na widok tego skwerku,smród i syf.Panie Burmistrzu!!!!!!za co nasza Policja bierze wynagrodzenie????????.Proszę Pana i naszą władze Gminną o dzialanie i jeszcze raz dzialanie!!!.Tak to jest po wyborach. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję ,że będę dostarczać (natarczywie) i selektywnie fotografie z tego skwerku!.OBIECUJĘ!!!!!!

   Usuń
  2. Policja Mieszkowicka to jest tylko z nazwy. Do niczego się nie nadają. Pomijać parkowanie na placu wolności pod samą komenda ludzie stają na zakręcie na pasach gdzie popadnie i nic z tego nie robią. Może czas coś z tym wkoncu zrobić?!

   Usuń
 4. Brawo Panie Burmistrzu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś znów ekipa meneli na skwerku, dzieci boha się przejść.Kolega kolegę prowadzi obaj ledwo idą. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.